هدر موبایل
1391/04/17 12:35:53
سرویس استان ها
حسینی با اشاره به وضعیت نامناسب محصول کشمش استان قزوین :

کیفیت کالا تنها معیار صادرات نیست

نماینده مردم قزوین ، آبیک و البرز در مجلس گفت: باید کشمش بسته‌بندی مطلوب و جذابی داشته باشد تا سالم و باکیفیت به مقصد برسد که در غیر این صورت تلاش‌های کشاورزان بطور کامل به ثمر نمی‌نشیند.
کیفیت کالا تنها معیار صادرات نیست نماینده مردم قزوین ، آبیک و البرز در مجلس گفت: باید کشمش بسته‌بندی مطلوب و جذابی داشته باشد تا سالم و باکیفیت به مقصد برسد که در غیر این صورت تلاش‌های کشاورزان بطور کامل به ثمر نمی‌نشیند. https://cdn.icana.ir/d/019/9291.jpg کیفیت,کالا,تنها,معیار,صادرات,نیست Icana

سید مرتضی حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه  خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: بهترین راهکار برای توسعه اشتغال و افزایش درآمدهای کشاورزی و صنعتی در مناطق روستایی وشهری، ایجاد تکنولوژی مدرن در امر تولیدداخلی است.

نماینده مردم قزوین ،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد: تا زمانی که بسته بندی کالا در کشور مدیریت نشود، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که محصول  کشمش  و گندم  این حوزه انتخابیه نبض بازار جهانی را بدست بگیرد.

وی ادامه داد: اولین ارتباط مشتری با کالاهای غیر نفتی از طریق بسته ‌بندی است زیرا بسته ‌بندی نامناسب تأثیرنا مطلوبی برانتخاب مصرف کننده می گذارد.

حسینی با بیان این که استان قزوین یکی ازمراکز کارآمد  کشت و تولید محصول گندم وکشمش  در سطح کشور است، افزود: بدیهی است که الزام‌های یک بسته‌بندی خوب و استاندارد، ایجاب می‌کند که کالا و محصول مورد نظر تقلبی نباشد؛ همچنین یک بسته‌بندی شکیل و کارآمد می‌تواند نبض بازار جهانی را در دست بگیرد.

 نماینده مردم  قزوین ادامه داد: این منطقه به‌دلیل وضعیت خاص جغرافیایی برای تولید محصولاتی همچون  کشمش وگندم  بسیار مناسب است وبه همین علت دولت باید اقدامات کارآمدی را برای توسعه این محصول انجام دهد.

عضو کمیسیون  فرهنگی مجلس یاد آورشد : برای نیل به اهداف اقتصادی کشور ،باید مزیت ها و پتانسیل‌های کشاورزی ، صنعتی و اقتصادی بومی را فعال کرد، زیرا این امر موجب می شود نرخ بیکاری در کشور بنحو کارآمدی کاهش یاید.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet