هدر اصلی
1391/04/17 13:01:00
سرویس اجتماعی
پورفاطمی با تاکید بر ضرورت ساماندهی دستفروشان؛

برخوردهای ضربتی بر کاهش دستفروشی تاثیر ندارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس علت دستفروشی را نیاز مالی خواند و گفت: باید پیش از برخورد با دستفروشان، زیرساخت‌های لازم برای فعالیت این افراد در اماکن گوناگون ساماندهی و فراهم شود.
برخوردهای ضربتی بر کاهش دستفروشی تاثیر ندارد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس علت دستفروشی را نیاز مالی خواند و گفت: باید پیش از برخورد با دستفروشان، زیرساخت‌های لازم برای فعالیت این افراد در اماکن گوناگون ساماندهی و فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/9759.jpg برخوردهای,ضربتی,بر,کاهش,دستفروشی,تاثیر,ندارد Icana

محمد مهدی پورفاطمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در حال حاضر جامعه ما با معضلی به نام دستفروشی مواجه است اما نباید مسئولان این مشکل را از طریق برخورد ضربتی با دستفروشان حل کنند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهرداری و نیروی انتظامی راهکار مدون و حساب‌شده‌ای را برای پدیده دستفروشی اتخاذ کنند، تصریح کرد: اینکه فردی اجناسی را روی دست گرفته و در میان مردم بفروشد کار آسانی نیست و وجهه خوبی ندارد اما برخی افراد به علت نیاز مالی اقدام به دستفروشی می‌کنند.

وی با تاکید بر ضرورت ساماندهی دستفروشان توسط نهادهایی مانند شهرداری افزود: شهرداری باید غرفه‌ها و

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet