هدر موبایل
1391/04/17 16:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفر قادری:

علیرغم همه مشکلات،بورس وضعیتی تثبیت شده دارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:تعامل اقتصادی ما با کشورهای دیگر خیلی کمتر است،با توجه به این موضوع اقتصاد ما زیاد متاثر از مشکلات اقتصاد جهانی و بین المللی و تحریمها نیست.
علیرغم همه مشکلات،بورس وضعیتی تثبیت شده دارد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:تعامل اقتصادی ما با کشورهای دیگر خیلی کمتر است،با توجه به این موضوع اقتصاد ما زیاد متاثر از مشکلات اقتصاد جهانی و بین المللی و تحریمها نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/16362.jpg علیرغم,همه,مشکلات،بورس,وضعیتی,تثبیت,شده,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جعفر قادری، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) ،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)،گفت: یک سری تلاطم هایی که در بازرهای داخلی ما وجود دارد،در بازار های اروپایی و امریکا و مجموعه اقتصاد دنیا نیز وجود دارد و متاسفانه سیاست های جنگ طلبانه که توسط آمریکا و برخی کشورها دنبال می شود و عدم استفاده از ظرفیت های اقتصادی باعث شده است که بیشتر کشورهای جهان با معضلات اقتصادی مواجه باشند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی سابقه بودن نرخ بیکاری در کشورهای اروپایی افزود: بیشتر کشورهای اروپایی با نرخ های بیکاری بالا مواجه هستند و در هیچ دوره ای سابقه نداشته است که نرخ بیکاری کشورهای عضو اتحادیه اروپا به 11 درصد برسد و یا در کشورهایی مثل اسپانیا ، نرخ بیکاری به بالای 22 درصد برسد ؛اینگونه  نرخ ها در کشورهای جهان سوم موضوعیت داشت ولی در کشور های اروپایی این نرخ ها سابقه نداشته است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:ما دیگر یک دوران ثبات اقتصادی در کشورهای دنیا شاهد نیستیم ، به تبع آن و سو مدیریت هایی که وجود دارد مشکلاتی را داریم و این باعث شد که نوسناتی را در مسائل اقتصادی داشته باشیم .

قادری به بازار بورس اشاره کرد و گفت:  بازار بورس ایران علیرغم همه مشکلات، یک وضعیت تثبیت شده دارد ؛ درست است که بعضا شاخص ها افت و خیز دارد ، اما این طور نیست که ضرر ها و زیان ها بسیار زیاد باشد و دامنه نوسانات بازار بورس ما نسبت به بازار های دیگر خیلی کمتر است.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم افزود:  تعامل اقتصادی ما با کشورهای دیگر خیلی کمتر است ، با توجه به این موضوع  اقتصاد ما زیاد متاثر از مشکلات اقتصاد جهانی و بین المللی  و تحریمها نیست و البته این بدین معنا نیست که تحریم ها هیچ تاثیری روی اقتصاد ما ندارد.

قادری در خاتمه گفت: آنچه که مورد نیاز کشور است ، سرمایه گذاری است که خروجی دارد و  هم اکنون امنیتی مناسب برای سرمایه گذاران داخلی برقرار است تا در کشور خود سرمایه گذاری کنند./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet