شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/17 11:51:31
سرویس سیاسی
لاریجانی در پاسخ به سوالی درباره طرح بستن تنگه هرمز:

اظهارنظر درباره مسائل مختلف از حقوق نمایندگان است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارنظر درباره مسائل داخلی و خارجی از حقوق نمایندگان است، درباره طرح بستن تنگه هرمز گفت: چنین طرحی توسط نمایندگان طراحی و تدوین شده است ولی هنوز در مسیر بررسی قرار نگرفته است.
اظهارنظر درباره مسائل مختلف از حقوق نمایندگان است رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارنظر درباره مسائل داخلی و خارجی از حقوق نمایندگان است، درباره طرح بستن تنگه هرمز گفت: چنین طرحی توسط نمایندگان طراحی و تدوین شده است ولی هنوز در مسیر بررسی قرار نگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/22163.jpg اظهارنظر,درباره,مسائل,مختلف,از,حقوق,نمایندگان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه دادستان دیوان محاسبات و ابقای ریاست این سازمان در حضور خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا طرح مسدود کردن تنگه هرمز در دستور کار مجلس قرار دارد یا خیر؟ گفت: البته برخی از نمایندگان چنین طرحی را طراحی و تدوین کرده‌اند اما هنوز در مسیر بررسی قرار نگرفته است، البته جزو حقوق نمایندگان است که در مورد مسائل داخلی و خارجی اظهارنظر کنند و طرحی را ارائه دهند، اما باید دید که در پروسه مجلس و کمیسیون‌ها اگر رسمی شود، چگونه خواهد شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا با این طرح موافق است یا خیر؟ افزود: در این‌باره اظهارنظری نمی‌کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet