هدر اصلی
1391/04/17 14:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسون صنایع و معادن مجلس:

توجیهی بر گرانی ها وارد نیست

محمد زارعی گفت:اینکه بگوییم عمدی در کار است تا در کشور گرانی، تورم و بحران ایجاد شود، چنین چیزی نیست، اما مطمئن هستم که سوءمدیریت وجود دارد که ریشه آن در نبود یک آمار دقیق برای پایه ریزی است.
توجیهی بر گرانی ها وارد نیست محمد زارعی گفت:اینکه بگوییم عمدی در کار است تا در کشور گرانی، تورم و بحران ایجاد شود، چنین چیزی نیست، اما مطمئن هستم که سوءمدیریت وجود دارد که ریشه آن در نبود یک آمار دقیق برای پایه ریزی است. https://cdn.icana.ir/d/019/21761.jpg توجیهی,بر,گرانی,ها,وارد,نیست Icana

 

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد زارعی با تاکید بر اینکه آمار، پایه اصلی برنامه ریزی است به مجلس نیوز  گفت:هر چقدر در تهیه این پایه اصلی اقتصاد توجه نکنیم، در کل هدفگذاری دچار مشکل خواهیم شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) ، با اعلام اینکه در کل جامعه، تورم را بالا میبنیم گفت: گرانی به اندازه ای بالا رفته که توجیهی بر آن وارد نیست.


عضو کمیسون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه مسایل و مشکلاتی که در فضای فعلی وجود دارد نگران کننده است گفت: مسوولان بخش قانون گذاری، قوه قضاییه و قوه مجریه باید به سرعت در این بحث ورود کنند و به یک برنامه ریزی اصولی برسند.

وی با تاکید بر اینکه برنامه ریزی برای کنترل تورم و گرانی باید حکیمانه و واقع بینانه باشد گفت: مسوولان باید به مسایل امروز این جامعه نگاه کنند.

زارعی با تاکید بر اینکه مردم این انقلاب و نظام را شکل داده و میدهند گفت: این مردم هستند که در انتخابات ریاست جمهوری حاضر میشوند و رییس جمهور انتخاب میکنند. این مردم هستند که نماینده مجلس انتخاب میکنند و این مردم هستند که اگر حضور پر رنگ داشته باشند، به انقلاب و کشور ارزش میدهند. بنا براین مردم نباید در حوزه مربوط به مصرف و اقتصادشان با چنین موج گرانی و تورم مواجه باشند.

وی افزود: اینکه بگوییم عمدی در کار است تا در کشور گرانی، تورم و بحران ایجاد شود، چنین چیزی نیست، اما مطمئن هستم که سوءمدیریت وجود دارد که ریشه آن در نبود یک آمار دقیق برای پایه ریزی است.

نماینده بویراحمد و دنا با اعلام اینکه اطمینان دارد مسوولان در جریان گرانی ها و مشکلات ناشی از آن هستند گفت: در بازار یک مجموعه عواملی دست به دست هم میدهد تا بازار بتواند روی تعادل خودش قرار بگیرد و  فرایند خودش را طی کند، اما ممکن است یک عامل درست نباشد و اقتصاد جامعه به مشکل بخورد.

وی ابراز امیدواری نسبت به اینکه نیت خیری در کار وجود دارد گفت: با توجه به این نیت خیر، آرزومندیم یک تعادلی در مساله گرانی و تورم و مشکلات جامعه به وجود بیاید./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet