هدر موبایل
1391/04/18 11:49:21
سرویس استان ها
موسوی نژاد تاکید کرد:

بازاریابی نامناسب مشکل اساسی نخل داران دشستانی است

نماینده مردم دشستان در مجلس گفت: عدم بازاریابی مناسب، نبود حمایت کارآمد دولت از نخل داران و فروش نرفتن به موقع خرما از مهمترین مشکلاتی است که کشاورزان این حوزه انتخابیه را با چالش روبه‌رو کرده است.
بازاریابی نامناسب مشکل اساسی نخل داران دشستانی است نماینده مردم دشستان در مجلس گفت: عدم بازاریابی مناسب، نبود حمایت کارآمد دولت از نخل داران و فروش نرفتن به موقع خرما از مهمترین مشکلاتی است که کشاورزان این حوزه انتخابیه را با چالش روبه‌رو کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/5796.jpg بازاریابی,نامناسب,مشکل,اساسی,نخل,داران,دشستانی,است Icana

مهدی موسوی نژاد در گفت‌وگو باخبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: تولید خرمای دشستان وضعیت مناسبی ندارد و این در حالی است که به علت عدم فروش خرما دلالان با سود استفاده نفس تولید این محصول را می گیرند .

نماینده مردم دشتی و تنگستان  در مجلس شورای اسلامی گفت: با ایجاد هلوگرام اختصاصی و معرفی آن به بازار مصرف، از ورود سایر محصولات به نام خرمای  کشورمان به بازار جلوگیری می‌شود.

موسوی نژاد ادامه داد: برنامه‌ریزی در این زمینه الزامی  است و مهمترین مطالبه مردم و مسئولان نیز برطرف کردن مشکل فروش نرفتن خرمای کشاورزان این  حوزه انتخابیه است.

وی تصریح کرد: تکنولوژی مدرن کشاورزی می‌تواند درجهت توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی منطقه و کشور و گسترش رقابت، اشتغالزایی، توسعه فعالیت و کاهش هزینه‌های جاری شرکتها بسیار مفید باشد.

 نماینده مردم دشستان افزود : تمام کسانی که به هر نحوی مرتبط با تولید هستند مسیر را برای صنعتی شدن کشاورزی باز کنند تا تولید به عزتی که باید در اقتصاد کشور داشته باشد، برسد و بر این اساس بتوانیم به اهدافی درامر توسعه اقتصاد در کشور داریم برسیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآورشد: بدون شک امروزه نبود معیارهای  صادرات مهمترین مشکل  نخل داران است، امیدواریم این مشکل هر چه سریع‌تر حل شود تا کشاورزان ما بدون هیچ مشکلی به تولید محصول ادامه دهند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet