هدر موبایل
1391/04/17 14:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتحی ‌پور:

ادغام موسسات سهامی عام نباید بدون رضایت مردم باشد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از مسئولان بانک مرکزی خواست تا توجه بیشتری به ظرائف ادغام موسسات سهامی عام داشته باشند.
ادغام موسسات سهامی عام نباید بدون رضایت مردم باشد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از مسئولان بانک مرکزی خواست تا توجه بیشتری به ظرائف ادغام موسسات سهامی عام داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/225.jpg ادغام,موسسات,سهامی,عام,نباید,بدون,رضایت,مردم,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ارسلان فتحی پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس  به بیان نقدهای خود به موضوع ادغام برخی موسسات مالی و بانکی پرداخت وبه باشگاه خبرنگاران گفت: این کار بانک مرکزی دارای نواقصی است که موجب اضطراب سهامداران این موسسات و بانک ها شده است.

به اعتقاد وی، بانک مرکزی به جای آنکه اولویت خود را در این موضوع به ساماندهی موسسات مالی و اعتباری بدون مجوز قرار دهد به سراغ موسسات مجوز دار رفته است که تغییر یا ادغام در این موسسات که مردم با اطمینان به اعطای مجوز، سپرده های خود را در آن مراکز مالی قرار داده اند، نکته ای قابل تامل است.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه ادغام موسسات سهامی عام با زور یا دستور و بدون رضایت سهامداران خلاف است،افزود: این موضوع با توجه به تاثیراتی که در ذهن مردم و بازار سرمایه می گذارد با با رعایت همه شرایط و جهات و البته با تفاهم باشد تا خللی در بازار سرمایه و اطمینان مردم به وجود نیاید.
فتحی پور همچنین از مسئولان اقتصادی خواست به نظرات مسئولان سازمان بورس و رویه های قانونی ادغام شرکت های سهامی عام توجه داشته باشند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet