شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/17 17:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم اصفهان در مجس:

5 روز تعطیلات کافیست

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به ضرورت حذف تعطیلات تابستانه گفت: مجلس برای این ملتی که همیشه در صحنه بوده اند و همیشه از نظام و مسئولان حمایت کرده اند باید ۳ شیفته فعال باشد.
5 روز تعطیلات کافیست عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به ضرورت حذف تعطیلات تابستانه گفت: مجلس برای این ملتی که همیشه در صحنه بوده اند و همیشه از نظام و مسئولان حمایت کرده اند باید 3 شیفته فعال باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/13619.jpg 5,روز,تعطیلات,کافیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرخبرگزاری خانه ملت؛حسن کامران دستجردی نماینده مردم اصفهان در مجلس با تاکید بر ضرورت حذف تعطیلات تابستانه مجلس به  باشگاه خبرنگاران گفت:پارلمان برای الگو شدن باید اصلاح را از ساختار خود آغاز کند چرا که این در حالی است که در قوه مجریه و قوه قضائیه چیزی به اسم تعطیلات تابستانه وجود ندارد و در مجلس هم نباید چنین تعطیلاتی باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه مجلس باید با حذف تعطیلات هر چه بیشتر به امور نظارتی و تخصصی بپردازد، افزود: نمایندگان مجلس نیز باید با حذف تعطیلات تابستانه همچون کارکنان دولت تنها 5 روز تعطیلی داشته و به تعبیر مقام معظم رهبری نمایندگان باید الگو باشند.

نماینده مردم اصفهان در خانه ملت همچنین بر ضرورت تشکیل جلسات مجلس در روزهای شنبه و دوشنبه به صورت علنی یا غیرعلنی بمنظور افزایش کارآمدی و حل هرچه بیشتر مشکلات و مطالبات مردم تاکید کرد و افزود: باید روزهای شنبه و دوشنبه نیز فعالیت مجلس همچون سایر روزها عادی باشد تا به خواسته ها  و مطالبات مردم رسیدگی شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان در ادامه اظهار داشت: معتقدم باید روال کار مجلس که سه هفته کار و یک هفته سرکشی به حوزه های انتخابیه است تغییر کند چرا که وقتی نمایندگان سه هفته در تهران هستند چندان نظارتی به رفت و آمد آنها نمی شود و جلسات پارلمان نیز نامنظم برگزارشود و در حوزه های انتخابیه هم اصلا نظارتی صورت نمی گیرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید وقف مردم باشند، تصریح کرد:مجلس باید 3 شیفته باشد برای این ملتی که همیشه در صحنه بوده اند و همیشه از نظام و مسئولان حمایت کرده اند تلاش کرده و فعالیت کند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet