هدر موبایل
1391/04/17 16:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا در واکنش به طرح بستن تنگه هرمز در مجلس:

اولویت‌های دیگری در دستور کار مجلس است

عضو هیات رییسه مجلس درباره طرح بستن تنگه هرمز توسط نمایندگان مجلس گفت: به این دلیل که ابتدای کار نمایندگان است و آقایان نشاط زیادی برای کار کردن دارند لذا از این طرح‌ها زیاد مطرح می‌کنند.
اولویت‌های دیگری در دستور کار مجلس است عضو هیات رییسه مجلس درباره طرح بستن تنگه هرمز توسط نمایندگان مجلس گفت: به این دلیل که ابتدای کار نمایندگان است و آقایان نشاط زیادی برای کار کردن دارند لذا از این طرح‌ها زیاد مطرح می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/7778.jpg اولویت‌های,دیگری,در,دستور,کار,مجلس,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین سبحانی نیا درباره جمع آوری امضا توسط جمعی از نمایندگان برای بستن تنگه هرمز توسط جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به تهدیدهای نفتی غرب،به ایلنا گفت: این موضوع در جلسه علنی چهارشنبه مطرح نشد زیرا اولویت‌های دیگری در دستور کار مجلس قرار گرفت.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به این دلیل که ابتدای کار نمایندگان است و آقایان نشاط زیادی برای کار کردن دارند لذا از این طرح‌ها زیاد مطرح می‌کنند و بعضاً این طرح‌ها را با قید فوریت به مجلس ارائه می‌کنند.
سبحانی نیا خاطرنشان کرد: ابتدا باید دید اصلا این طرح‌ها برای مجلس اولویت دارند یا نه. ضمن اینکه چون در کمیسیون‌های مجلس هنوز تراکم کار چندانی وجود ندارد طرح‌ها به صورت عادی هم که ارجاع شود مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
وی افزود: این طرح نیز از جمله طرح‌هایی است که جمعی از همکاران آماده کردند اما نوبت طرح آن در صحن مجلس نرسید و به جلسات آینده موکول شد.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس تا دو هفته دیگر تشکیل جلسه نخواهد داد.
پیش از این تعدادی از نمایندگان مجلس از ارائه طرحی با ۱۰۰ امضا و با قید دو فوریت به مجلس خبر داده بودند که دولت را موظف می‌کرد تا بر اساس حق حاکمیت خود از عبور نفتکش‌هایی که به کشورهای تحریم‌کننده ایران، نفت حمل می‌کنند، جلوگیری کند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet