هدر موبایل
1391/04/17 13:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد احمدی از تلاش برای حضور جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد

عضو کمیسیون آموزش معتقد است، رئیس سابق دانشگاه آزاد که نزدیک به ۳ دهه در این دانشگاه حضور داشته، طبیعتا آنچه داشته را تحویل داده است؛ بنابراین مصر شدن برای عضویت وی در هیئت امنای دانشگاه آزاد شایسته نیست.
انتقاد احمدی از تلاش برای حضور جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد عضو کمیسیون آموزش معتقد است، رئیس سابق دانشگاه آزاد که نزدیک به 3 دهه در این دانشگاه حضور داشته، طبیعتا آنچه داشته را تحویل داده است؛ بنابراین مصر شدن برای عضویت وی در هیئت امنای دانشگاه آزاد شایسته نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/21321.jpg انتقاد,احمدی,از,تلاش,برای,حضور,جاسبی,در,هیئت,امنای,دانشگاه,آزاد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ قاسم احمدی لاشکی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخصوص تلاش برای عضویت عبدالله جعفرعلی جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد، با بیان اینکه برای پیشبرد امور هم تجربه لازم است و هم نوگرایی و خلاقیت،به فارس گفت:رئیس سابق دانشگاه آزاد که نزدیک به 3 دهه در مجموعه دانشگاه آزاد حضور داشته، طبیعتا آنچه داشته را تحویل داده است؛ بنابراین خیلی مصر شدن برای عضویت جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد شایسته نیست.
وی با تاکید بر اینکه چه اشکالی دارد از ایشان در حوزه‌های دیگر غیر از دانشگاه آزاد استفاده شود، افزود: معتقدم که ورود مجدد جاسبی به دانشگاه آزاد لازم نیست.
عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است که در مجموعه سابق دانشگاه آزاد عملکرد علمی مناسبی داشته است ولی در کنار آن نگاه انحصاری و بسته در دانشگاه حاکم بود تا جایی که عده‌ای که می‌توانستند در مجموعه باشند، نبودند.
نماینده مردم چالوس و نوشهر درخصوص ورود کمیسیون آموزش به ماجرای عضویت جاسبی در هیئت امنای دانشگاه آزاد، گفت: قطعا کمیسیون آموزش در حوزه آموزش و تحقیق که برای مردم دغدغه باشد، ورود خواهد کرد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet