هدر اصلی
1391/04/19 09:39:11
سرویس استان ها
باقری:

توسعه مراکز صنعتی یا نابودی اکوسیستم روستایی

نماینده مردم بناب در مجلس با بیان اینکه توسعه مراکز صنعتی نباید به قیمت از بین رفتن اکوسیستم روستاها تمام شود، گفت: تمام کسانی که به هر نحوی با امر تولید مرتبط هستند باید مسیر مناسبی را برای صنعتی شدن روستاها باز کنند تا بر این اساس بتوانیم به اهداف اقتصادی کشور نائل شویم.
توسعه مراکز صنعتی یا نابودی اکوسیستم روستایی نماینده مردم بناب در مجلس با بیان اینکه توسعه مراکز صنعتی نباید به قیمت از بین رفتن اکوسیستم روستاها تمام شود، گفت: تمام کسانی که به هر نحوی با امر تولید مرتبط هستند باید مسیر مناسبی را برای صنعتی شدن روستاها باز کنند تا بر این اساس بتوانیم به اهداف اقتصادی کشور نائل شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/18965.jpg توسعه,مراکز,صنعتی,یا,نابودی,اکوسیستم,روستایی Icana

محمد باقری درگفت‌و گو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: بهره‌گیری ازمنابع طبیعی رو ستاها نیاز به دانش گسترده دارد، زیرا یکی ازابزارهای بسیارکارآمد دربازارجهانی و رقابت حمایت از خودکفایی ملی درامر تولید است.

نماینده مردم بناب درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ایجاد مراکز اشتغالزایی در این حوزه انتخابیه یک اولویت مهم اجتماعی و اقتصادی برای مردم به شمار می‌آید و در صورتی که دولت برنامه‌ریزی کارآمدی در این راستا صورت دهد بسیاری از مشکلات بیکاری جوانان برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد:استفاده بهینه از منابع روستایی به عنوان حلقه تمام کننده زنجیره ارزش محصولات کشاورزی، نقشی اساسی درتوسعه پایدار بخش کشاورزی داشته و از ایجاد ضایعات درمحصولات کشاورزی جلوگیری می کند.

باقری افزود: منابع طبیعی روستایی سهم عمده ای ازتولید داخلی را به خود اختصاص داده است به همین علت بهترین استراتژی برای کنترل نرخ بیکاری در کشور سرمایه‌گذاری در عرصه مسائل صنعتی است.

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس یاد آورشد: توسعه روستاها باید در سطح ملی با اتکا بر یک استراتژی علمی آغاز شود زیرا هر صنعت نیازمند نگاه کارشناسانه است تا بتواند به شکوفایی برسد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet