هدر موبایل
1391/04/17 14:51:14
سرویس سیاسی
طبیب زاده:

نباید اختلافات روی وحدت قوا سایه اندازد

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید بر اینکه نباید اختلافات روی وحدت قوا سایه اندازد، گرانی موجود را ناشی از ضعف نظارتی دولت دانست و گفت: قوا باید با تصمیمات به هنگام و به موقع در صحنه مدیریتی کشور حاضر شوند.
نباید اختلافات روی وحدت قوا سایه اندازد نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید بر اینکه نباید اختلافات روی وحدت قوا سایه اندازد، گرانی موجود را ناشی از ضعف نظارتی دولت دانست و گفت: قوا باید با تصمیمات به هنگام و به موقع در صحنه مدیریتی کشور حاضر شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/1935.jpg نباید,اختلافات,روی,وحدت,قوا,سایه,اندازد Icana

زهره طبیب زاده در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، وحدت قوا را یک اصل عقلانی برای حل مشکلات فعلی کشور خواند و گفت: نباید اختلافات روی وحدت قوا سایه اندازد.

اتحاد یک استدلال عقلانی است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قوا در تقنین، اجرا و برخورد با متخلفان وظایف جداگانه‌ای دارند، افزود: اگر سه قوه که مثل یک زنجیره هستند پشت سرهم به درستی عمل نکنند، نتیجه و برآیند قابل قبولی را برای مردم نخواهد داشت.

وی، با بیان‌اینکه اتحاد یک استدلال عقلانی است و همه عقلا هماهنگی سه قوه را در همه امور کشور خصوصا در زمینه رفع مشکل تورم و گرانی توصیه می کنند، تصریح کرد: مقاومت در برابر این اصل عقلانی مشکلات را بیشتر می‌کند.

گرانی از ضعف نظارتی دولت است

 طبیب زاده، با بیان اینکه گرانی موجود ناشی از خلاء قانونی نیست، توضیح داد: ضعف اصلی در دستگاه اجرایی و قضایی است.

 نماینده مردم تهران در مجلس، ادامه داد: سیستم اجرایی باید اهرم‌ها و سازوکارهای تعزیراتی و نظارتی را به شدت قوی کند تا بتواند از دلال بازی در انتقال مایحتاج عمومی جلوگیری کند.

حلقه اجرایی ضعیف عمل می‌کند

این عضو فراکسیون زنان مجلس نهم، با بیان اینکه حلقه نظارتی و اجرایی به شدت ضعیف است، توضیح داد: اثرات روانی تحریم‌ها به دلالی در سیستم توزیع دامن زده و باعث افزایش قیمت‌ها شده است، این درحالی است که سیستم نظارتی دولتی به موقع عمل و تصمیم گیری نمی‌کند.

قوا با تصمیمات به موقع در صحنه حاضر شوند

وی، به گرانی مرغ اشاره کرد و گفت: ریشه گرانی مرغ درعدم توزیع به موقع غذای دام و طیور بود که روی قیمت شیر،مرغ و تخم مرغ اثر داشت، متاسفانه مسئولان دولتی برای تهیه غذای دام و طیور دیراقدام و تصمیم گیری کردند، بنابراین قوا باید با تصمیمات به هنگام  و به موقع در صحنه مدیریتی کشور حاضر شوند.

این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر برخورد به موقع دستگاه قضا با متخلفات و سوء استفاده کنندگان از شعار روانی تحریم‌ها، اظهار کرد: هماهنگی‌ بین این دو قوه نیز حجم تخلفات و مشکلات را کاهش می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet