هدر موبایل
1391/04/18 10:49:29
سرویس اقتصادی
تابش:

بودجه سال 91 مجوز انتشار چک پول ها را داده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در خصوص اظهارات رییس بانک مرکزی مبنی بر این که بانک مرکزی تصمیمی برای جمع آوری چک پول ها ندارد گفت: مشکل و مسئله چک پول ها در قانون بودجه سال ۹۱ رفع شده است .
بودجه سال 91 مجوز انتشار چک پول ها را داده است عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در خصوص اظهارات رییس بانک مرکزی مبنی بر این که بانک مرکزی تصمیمی برای جمع آوری چک پول ها ندارد گفت: مشکل و مسئله چک پول ها در قانون بودجه سال 91 رفع شده است . https://cdn.icana.ir/d/019/5489.jpg بودجه,سال,91,مجوز,انتشار,چک,پول,ها,را,داده,است Icana

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت افزود: چک پول ابزاری برای تسهیل روند معاملات و تجارت در کشور است که حذف آن  منجر به ایجاد مشکلاتی در بازار کشور می شود.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر این که چک پول ها نیز باید تابع قانون چک ها باشد ، اظهارداشت:مسئله ای که در خصوص چاپ چک پول وجود داشت در قانون بودجه سال 91 رفع شده است و منع قانونی در خصوص انتشار چک پول ها وجود ندارد.

تابش با اشاره به این که جمع آوری چک پول ها  با توجه به رفع مشکل قانونی آن در بودجه سال 91 بلامانع است، یادآور شد:کلیه امور مربوط به چک پول ها با توجه به رفع مانع قانونی که برای آنها در بودجه سال 91 صورت گرفته است باید بر اساس قانون چک صورت گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات  مجلس تاکید کرد: چک پول  نیز باید تابع قوانین چک باشد تا بر افزایش نقدینگی جامعه و رشد تورم دامن نزند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet