هدر اصلی
1391/04/17 16:28:58
سرویس سیاسی
منصوری مطرح کرد:

گروهک تروریستی منافقین عروسک خیمه‌شب‌بازی آمریکا

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با دوگانه خواندن سیاست مقامات آمریکا در قبال اعضای گروهک تروریستی منافقین، گفت: مقامات آمریکا از راه‌های مختلف درتلاشند تا از این گروهک در راستای تامین منافع خود بهره گیرند.
گروهک تروریستی منافقین عروسک خیمه‌شب‌بازی آمریکا عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با دوگانه خواندن سیاست مقامات آمریکا در قبال اعضای گروهک تروریستی منافقین، گفت: مقامات آمریکا از راه‌های مختلف درتلاشند تا از این گروهک در راستای تامین منافع خود بهره گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/19579.jpg گروهک,تروریستی,منافقین,عروسک,خیمه‌شب‌بازی,آمریکا Icana

عباسعلی منصوری آرانی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، مواضع دولتمردان آمریکا را در قبال گروهک تروریستی منافقین، دوگانه خواند و افزود: اگرچه زمانی مقامات آمریکا برای حمله به عراق، مبارزه با اقدام‌های تروریستی را بهانه می‌کردند اما اکنون طرح خروج گروهک تروریستی منافقین از لیست سیاه در دست بررسی دارند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا با اتخاذ سیاستی دوگانه در قبال تروریسم درصدد استفاده ابزاری از گروهک تروریستی منافقین است، یادآور شد: آنها با چنین رفتاری درتلاشند تا هم به نوعی اعضای این گروهک را به عنوان ابزاری برای تامین سیاست‌ها و منافع خود در اختیار داشته باشند و هم اینکه  به آنها اعلام کنند که تحت‌الحمایه آمریکا بوده و بدون حمایت‌های این کشور امکان موجودیت نخواهند داشت.

 وی با وحشیانه خواندن جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، افزود:‌ اقدامات این گروهک در انجام عملیات‌های تروریستی تا اندازه‌ای فجیع است که حتی آمریکا که خود به عنوان کشوری جنایتکار در سطح دنیا مطرح است حاضر نیست با این گروهک پیوند بخورد.

منصوری ادامه داد: به طور قطع دولتمردان آمریکا حاضر نخواهند شد با خروج نام این گروهک از لیست سیاه، به نوعی سرنوشت خود را با این گروهک پیوند بزنند.

وی دادن وعده‌هایی از سوی مقامات آمریکا به سران گروهک تروریستی منافقین برای خروج نام آنان از لیست سیاه را نوعی چراغ سبز به مقامات این گروهک خواند و تاکید کرد: واقعیت آن است که مقامات آمریکا هیچ گاه اعضای گروهک تروریستی منافقین را از لیست سیاه خارج نکرده و در کشور آمریکا جای نخواهند داد اما برای اینکه قادر به تامین منافع و مصالح خود از سوی این گروهک باشند چنین وعده‌هایی را مطرح می‌کنند.

منصوری آرانی با یادآوری تلاش مقامات آمریکا برای انتقال اعضای گروهک منافقین از پایگاه اشرف به لیبرتی، تاکید کرد: مقامات آمریکا اگرچه در مواقعی خروج اعضای این گروهک از لیست سیاه را مطرح می‌کنند اما از طرفی سران این گروهک را برای خروج از پایگاه اشرف تحت فشار قرار می‌دهند، این تعارضات نشان‌دهنده آن است که مقامات آمریکا می خواهند با فشار به سران این گروهک به نوعی به آنان نشان دهند که حمایت آمریکا باعث دوام شان شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، از دیگر دلائل فشار آمریکا به سران گروهک تروریستی منافقین را تصمیم دولت عراق در اخراج اعضای این گروهک خواند و تاکید کرد: بعد از اینکه دولت عراق در اقدامی منطقی تصمیم به اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین گرفت آمریکا چاره‌ای جز تمکین از خواست ملت عراق نداشت.

دانیل بنجامین، هماهنگ کننده امور ضد تروریسم در وزارت خارجه آمریکا، ضمن هشدار به مجاهدین(گروهک منافقین) که زمان زیادی برای تخلیه اردوگاه اشرف باقی نمانده بار دیگر تاکید کرد که حذف نام این گروه از فهرست سازمان های تروریستی دولت آمریکا منوط به همکاری آنها در تخلیه اردوگاه اشرف است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet