هدر موبایل
1391/04/18 10:30:00
سرویس اجتماعی
طبیب‌زاده نوری خبر داد:

بررسی افزایش کرایه تاکسی با حضور استاندار و شهردار تهران

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از بررسی افزایش کرایه تاکسی با حضور استاندار و شهردار تهران در این مجمع خبر داد.
بررسی افزایش کرایه تاکسی با حضور استاندار و شهردار تهران عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس از بررسی افزایش کرایه تاکسی با حضور استاندار و شهردار تهران در این مجمع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/19444.jpg بررسی,افزایش,کرایه,تاکسی,با,حضور,استاندار,و,شهردار,تهران Icana

زهره طبیب‌زاده نوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اولویت‌های در دستور کار مجمع نمایندگان استان تهران، تصریح کرد: این مجمع تاکنون اقدام به برگزاری سه جلسه کرده که در این جلسات به مسائل کلان پرداخته شده و اعضا وارد جزئیات مسائل شهری نشده‌اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در رابطه با مسائل کلان شهری تصمیم گرفته شد تا اعضای مجمع نمایندگان استان تهران، جلسه‌ای با مسئولان و مدیران شهری داشته باشند.

وی افزود: این مجمع در رابطه با موضوعاتی نظیر ترافیک پایتخت، آلودگی هوای تهران، فاضلاب شهری و گسترش مترو ورود خواهد داشت.

این نماینده مجلس نهم با مد نظر قرار دادن مسائل و مشکلات شهر تهران اعلام کرد: قطعا بررسی ترافیک در شهر تهران و اتخاذ راه‌کار مناسب برای حل این مشکل با حضور مسئولان جزء اولوایت‌های مجمع نمایندگان استان تهران خواهد بود.

طبیب‌زاده نوری بیان کرد: همچنین بررسی افزایش مجدد کرایه حمل و نقل در پایتخت از دیگر دستور کارهای این مجمع خواهد بود که این جلسه با حضور مرتضی تمدن استاندار و محمدباقر قالیباف شهردار تهران برگزار می شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: هزینه حمل و نقل در شهر تهران برای هرخانوار از جمله موضوعاتی است که به طور جدی در این مجمع به آن پرداخته خواهد شد.

دبیر مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس تاکید کرد: اعضای این مجمع با تقسیم چندگانه استان تهران، سازو کار مناسبی را برای داشتن ملاقات‌های مردمی ایجاد کرده‌اند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet