عید سعید فطر
1391/04/18 10:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

طرح انسداد تنگه هرمز پس از تعطیلات بهارستان بررسی می‌شود

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی طرح انسداد تنگه هرمز پس از پایان تعطیلات دوهفته‌ای مجلس خبر داد.
طرح انسداد تنگه هرمز پس از تعطیلات بهارستان بررسی می‌شود نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی طرح انسداد تنگه هرمز پس از پایان تعطیلات دوهفته‌ای مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/20196.jpg طرح,انسداد,تنگه,هرمز,پس,از,تعطیلات,بهارستان,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت پور نماینده مردم اردبیل، سرعین و نمین در مجلس  با اشاره به طرح نمایندگان برای انسداد تنگه هرمز به باشگاه خبرنگاران گفت:موضوع انسداد تنگه هرمز از سوی جمهوری اسلامی ایران به منزله اهرم فشاری برای قدرتهای غربی در بهره‌گیری از این شاهراه سوخت جهان است.

وی در ادامه تصریح کرد: جمهوری اسلامی برای صیانت از منافع ملی و دفاع از تمامیت ارضی خود  گزینه هایی را در نظر دارد که بستن تنگه هرمز یکی از آنها است و در صورت لزوم قطعا بر روی میز خواهد بود.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس رابطه میان مسدودکردن تنگه هرمز و اعمال تحریم‌های ضد ایرانی از جانب غرب را رابطه ای مستقیم دانست و اظهار داشت: اگرغرب  در برخورد با جمهوری اسلامی ایران تصمیمات اصولی اتخاذ کرده و عاقلانه رفتار کند ایران نیز در مقابل رفتاری همگون و پایایی با آنها خواهد داشت و در غیر اینصورت هیچگاه از منافع خود دست بر نمیدارد.
حقیقت پور خاطرنشان کرد: بهارستان پس از پایان تعطیلات دوهفته ای خود به طرح انسداد تنگه هرمز رسیدگی خواهد کرد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet