هدر اصلی
1391/04/18 14:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

حکم قاطعی برای مسئولان دخیل در فساد مالی صادر شود

با توجه به اینکه فساد مالی بزرگی بوده و برخی مسئولان نیز دخیل بودند،نظر جامعه این است که به خصوص برای افرادی که مسئول بودند در مسئولیت های حساس کشور مشغول بوده اند،حکمی قطعی تر صادر شود.
حکم قاطعی برای مسئولان دخیل در فساد مالی صادر شود با توجه به اینکه فساد مالی بزرگی بوده و برخی مسئولان نیز دخیل بودند،نظر جامعه این است که به خصوص برای افرادی که مسئول بودند در مسئولیت های حساس کشور مشغول بوده اند،حکمی قطعی تر صادر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg حکم,قاطعی,برای,مسئولان,دخیل,در,فساد,مالی,صادر,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)، گفت :رسیدگی به پرونده فساد اقتصادی بزرگ در کشور با توجه به حجم کار ، جرایم متعدد و افراد زیادی که درگیر بودند ، خوب پیش رفت و قوه قضاییه خوب و زود این مساله را جمع و جور کرد،درحالی که پرونده فساد مالی پرونده بزرگ و سنگینی بود .

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود :علیرغم اینکه افراد بسیار متعددی در این پرونده درگیر بودند ، دستگاه قضا از لحاظ رسیدگی به پرونده خوب کار کرد و مقتدرانه در حال انجام کار محوله است و گاهی اگر شنیده می شود مسئولی برای رسیدگی به پرونده به دادگاه فرا خوانده شده اما  نامی از مسئولی برده نمی شود کاری کاملا درست است زیرا تا حکمی صادر نشده اسمی نباید برده شود.

وی تصریح کرد: یک شرایطی در قانون وجود دارد که با توجه وضعیت افراد حکم صادر می شود؛ دستگاه قضایی موضوع پرونده فساد مالی را سیاسی نمی بیند و قاطعانه به آن رسیدگی می کند .
غضنفر آبادی در خاتمه گفت: با توجه به اینکه فساد مالی بزرگی بوده و برخی مسئولین نیز دخیل بودند ، حکم قاطعی بر آن صادر شود و نظر جامعه این است که به خصوص برای افرادی که مسئول بودند در مسئولیت های حساس کشور مشغول بوده اند ، حکمی قطعی تر  صادر شود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet