هدر اصلی
1391/04/18 15:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحماندوست:

"تدریس دانشگاه"را کنار گذاشتم

نماینده مردم تهران در مجلس،گفت: تدریس دانشگاه و دبیرکلی جمعیت دفاع از ملت فلسطین را به‌خاطر کار مجلس کنار گذاشتم تا با تمام توان به وظایف نمایندگی عمل کنم.
"تدریس دانشگاه"را کنار گذاشتم نماینده مردم تهران در مجلس،گفت: تدریس دانشگاه و دبیرکلی جمعیت دفاع از ملت فلسطین را به‌خاطر کار مجلس کنار گذاشتم تا با تمام توان به وظایف نمایندگی عمل کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/20121.jpg "تدریس,دانشگاه"را,کنار,گذاشتم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی رحماندوست با بیان اینکه وظایف نمایندگی در سه محور قانونگذاری،نظارت و ارتباط با مردم خلاصه می‌شود،به فارس گفت: ارتباط با مردم و آشنایی بیشتر با مشکلات آنها و نیز حضور در مجامع مختلف از جمله برنامه‌های من در تعطیلات تابستانی مجلس خواهد بود.

وی افزود: از آنجایی که مجلس نهم اولین تجربه این جانب برای نمایندگی مردم است مطالعه مطالب منتشر شده توسط مرکز پژوهشهای مجلس و دیوان محاسبات کشور برای نمایندگان، به منظور اشراف بیشتر از دیگر برنامه‌های من در ایام تابستان خواهد بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من دبیرکلی جمعیت دفاع از ملت فلسطین و تدریس در دانشگاه را به خاطر کار مجلس کنار گذاشتم تا با تمام توان بتوانم به وظایف نمایندگی خود در سه حوزه قانونگذاری، نظارت و ارتباط با مردم عمل کنم./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet