شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/04/18 13:35:27
سرویس بین الملل
شیخ الاسلام:

رزمایش نظامی سوریه هشدار به غربی هاست

مشاور و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس آغاز رزمایش نیروهای هوایی، زمینی و دریای ارتش سوریه را اقدامی عاقلانه در مسیر دفاع از کشور و مردم سوریه در قبال تهدیدات خارجی خواند.
رزمایش نظامی سوریه هشدار به غربی هاست مشاور و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس آغاز رزمایش نیروهای هوایی، زمینی و دریای ارتش سوریه را اقدامی عاقلانه در مسیر دفاع از کشور و مردم سوریه در قبال تهدیدات خارجی خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/336.jpg رزمایش,نظامی,سوریه,هشدار,به,غربی,هاست Icana

حسین شیخ‌الاسلام در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌‎الملل خبرگزاری خانه ملت، گفت: برگزاری مانور نظامی ارتش سوریه علاوه بر ایجاد هماهنگی میان نیروها، بار سیاسی به همراه دارد که دشمنان مردم و دولت سوریه را خطاب قرار داده است.

مشاور و مدیر کل امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشورهای غربی و اروپایی باید از قدرت نیروهای مسلح سوریه و بعد فعالیت‌های آنان در این کشور باخبر شوند و بدانند که در تصمیم‌گیری‌های خود در قبال سوریه نباید دچار اشتباهات محاسباتی شوند.

نماینده  دوره هفتم مجلس شورای اسلامی گفت: سوریه با برگزاری چنین رزمایشی به دنبال آن است که به ناتو و دیگر کشورهایی که رویای دخالت نظامی در سوریه را در سر می‌پرورانند هشدار دهد که قدرت داخلی سوریه را دست کم نگیرند و دچار خطای محاسباتی نشوند.

شیخ الاسلام در ادامه یاد آور شد: کشورهای غربی به دنبال آن هستند که خارج از چارچوب‌های شورای امنیت سازمان ملل متحد به دخالت نظامی در سوریه دست بزنند و یا در این کشور جنگ داخلی به راه بندازند که چون خود این کشورها از معرکه به دور هستند آسیبی نخواهند دید و شاهد کشتار و از بین رفتن دو طرف درگیری خواهند بود.

مشاور و و مدیرکل امور بین‌الملل رئیس مجلس در پایان بار دیگر برگزاری رزمایش نیروهای مسلح سوریه را اقدامی عاقلانه و با هدف نشان دادن میزان آمادگی نیروهای نظامی این کشور دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet