خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/18 13:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاسم جعفری:

تغییر استانداران به نفع مردم نیست

عضو مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت:‌ تغییر استانداران از جمله استاندار خراسان شمالی در شرایط فعلی به نفع مردم نبوده و باید دولت دوراندیشی را ملاک تعیین مدیران قرار دهد.
تغییر استانداران به نفع مردم نیست عضو مجمع نمایندگان خراسان شمالی گفت:‌ تغییر استانداران از جمله استاندار خراسان شمالی در شرایط فعلی به نفع مردم نبوده و باید دولت دوراندیشی را ملاک تعیین مدیران قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/20340.jpg تغییر,استانداران,به,نفع,مردم,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد،‌ جاجرم،‌ مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی در واکنش به تغییرات استانداران برخی از استانها از جمله استاندار استان خراسان شمالی  به باشگاه خبرنگاران گفت: تغییر استاندار در شرایط فعلی به نفع مردم نبوده و باید دولت براساس دوراندیشی و صلاح مردم دست به چنین اقداماتی بزند.

وی تصریح کرد: استان خراسان شمالی در عمر 8 ساله خود هشت استاندار عوض کرده و این موضوع به هیچ وجه به نفع مردم این استان نیست چرا که اگر مدیریت در سطح کلان ثبات نداشته باشد کالایی آن به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی ‌با بیان اینکه دولت نباید در تعیین افراد و مدیران ارشد احساساتی و برخلاف انتظار مردم عمل کند اظهار داشت: باید مدیران براساس ملاک و شاخصه‌های مورد نظر انتخاب شوند تا هیچگونه شائبه‌ای در خصوص انتخاب آنها ایجاد نشود.

جعفری تاکید کرد: دولت باید در این عزل و نصب‌ها دوراندیشی و مصلحت ملت را در نظر بگیرد و به عاقبت کار نیز بیندیشد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet