خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/18 14:01:33
سرویس استان ها
نادر قاضی پور:

عیادت نمایندگان ارومیه از نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان

نماینده مردم ارومیه در مجلس، گفت: نمایندگان ارومیه امروز به عیادت آیت الله حسنی نماینده ولی فقیه در ارومیه و امام جمعه این شهر که در بستر بیماری بسر می‌برد، رفتند.
عیادت نمایندگان ارومیه از نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان نماینده مردم ارومیه در مجلس، گفت: نمایندگان ارومیه امروز به عیادت آیت الله حسنی نماینده ولی فقیه در ارومیه و امام جمعه این شهر که در بستر بیماری بسر می‌برد، رفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/22261.jpg عیادت,نمایندگان,ارومیه,از,نماینده,ولی,فقیه,و,امام,جمعه,استان Icana

 نادرقاضی پور در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: نمایندگان ارومیه در این دیدار برای آیت الله حسنی آرزوی توفیق و سلامتی کردند و بهبودی هرچه سریع‌تر وی را از خداوند خواستار شدند.

 نماینده مردم  ارومیه  درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نمایندگان ارومیه پیام شفاهی رئیس مجلس شورای اسلامی راکه حاوی آرزوی صحت و سلامت برای آیت الله حسنی بود به وی اعلام کردند.

قاضی پور تصریح کرد:‌ ادامه این دیدار مباحثی در خصوص موضوع دریاچه ارومیه و شرایط نامناسب این دریاچه مطرح شد و نمایندگان گزارشی از روند پیگیری‌های خود در این رابطه ارائه کردند و مقرر شد که این پیگیری‌ها ادامه داشته باشد.‌

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، یاد آورشد :با برطرف کردن بحران در یاچه ارومیه می‌توانیم گردشگران زیادی را وارد کشور کنیم که این امر می‌تواند اثرهای مثبتی در رونق اقتصادی استان آذربایجان غربی  به وجود آورد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet