شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/18 15:46:22
سرویس فرهنگی
واکنش نمایندگان مجلس به تولید فیلم‌های ضد ایرانی در هالیوود/3

هنرمندان کشور چهره هزار رنگ شیطان بزرگ ویارانش را به تصویر بکشند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس نهم با بیان اینکه هالیوود هویت تاریخی کشورمان را نشانه گرفته است، افزود: کشورهای غربی، گذشته و حال ایران را مورد حمله قرار داده‌اند و تلاش می‌کنند تا ملت ایران را خشونت طلب و بدوی معرفی کنند.
هنرمندان کشور چهره هزار رنگ شیطان بزرگ ویارانش را به تصویر بکشند سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس نهم با بیان اینکه هالیوود هویت تاریخی کشورمان را نشانه گرفته است، افزود: کشورهای غربی، گذشته و حال ایران را مورد حمله قرار داده‌اند و تلاش می‌کنند تا ملت ایران را خشونت طلب و بدوی معرفی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/22271.jpg هنرمندان,کشور,چهره,هزار,رنگ,شیطان,بزرگ,ویارانش,را,به,تصویر,بکشند Icana

سید امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در موردتولید آثارمغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی، توسط فیلمسازان هالیوود گفت: کشورهای غربی نمی‌خواهند صدای حق طلبی ایران را بشنوند و این واقعیت را نمی‌پذیرند که این کشور در راستای حق و عدالت حرکت می‌کند، بنابراین بسیار می‌کوشند تا ایران را به عنوان خطری جدی برای افکار جهانیان معرفی کنند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تولید فیلم هایی چون" سفینه"و "زمانی برای خیانت" در هالیوود، ادامه داد: کشورهای غربی با رویا پردازی و صحنه‌هایی که دور از واقعیت است، تاریخ ایران اسلامی را مورد هجوم قرار می‌دهند ومی خواهند از این طریق مردم دنیا را تحریک ‌کنند تا روابط خودرا  با ایران محدود کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به ضرورت واکنش هنرمندان ایران نسبت به اقدام کینه توزانه کشورهای غربی افزود: در  سالهای گذشته، غربی‌هادر کشورهای مختلف چیزی جز استعمار، استبداد و ویرانی به جای نگذاشتند و کشتارهای گروهی بسیاری به ویژه در چند سال اخیر به راه انداختند، بنابراین موضوعاتی این چنینی که سرشار از واقعیت‌های ناگفته است، می‌تواند سوژه  فیلمسازان ایرانی قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس نهم گفت: مسئولان سینمایی موظفند با برنامه ریزی‌های سازنده و استفاده از نویسندگان خبره و کارگردانان با تجربه،اقدام به تولید فیلم‌های فاخری کنند که بتواند پاسخگوی آثار ضدفرهنگی وضد ایرانی کشورهای غربی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet