هدر موبایل
1391/04/18 16:34:07
سرویس سیاسی
شوشتری:

توان دفاعی ایران در خدمت صلح و ثبات منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، توان دفاعی ایران را در خدمت صلح و ثبات منطقه خواند و گفت: توان ایران فقط سخت افزاری نیست بلکه بیشتر نرم ‌افزاری و مبتنی بر منطق برتر، نشات گرفته از تفکر اسلامی است.
توان دفاعی ایران در خدمت صلح و ثبات منطقه است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، توان دفاعی ایران را در خدمت صلح و ثبات منطقه خواند و گفت: توان ایران فقط سخت افزاری نیست بلکه بیشتر نرم ‌افزاری و مبتنی بر منطق برتر، نشات گرفته از تفکر اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/9984.jpg توان,دفاعی,ایران,در,خدمت,صلح,و,ثبات,منطقه,است Icana

هادی شوشتری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره افتتاح خط تولید سامانه ضد زره دهلاویه، گفت: دکترین دفاعی جمهوری اسلامی مبتنی بر بازدارندگی است و این اصل را در جنگ تحمیلی و همین‌طور پس از آن نشان داد.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی بهره‌برداری از آخرین دستاوردهای نظامی کشور را در بهبود موقعیت سیاسی کشور در منطقه موثر خواند و افزود:‌ هیچ کشوری در منطقه موقعیت جمهوری اسلامی را ندارند و حتی کشورهای بزرگ دنیا نیز به این نتیجه رسیده‌اند که هر اقدامی که بخواهند انجام دهند باید دیدگاه جمهوری اسلامی را در نظر بگیرند.

وی با بیان اینکه امروز باید توان نظامی ایران با کشورهای درجه اول دنیا مقایسه شود، یادآور شد: رژیم صیهونیستی در برابر این توان نظامی، تهدیدی به حساب نمی‌آید و اصولا مقایسه توان نظامی ایران با این رژیم اشتباه است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم با یادآوری مقاومت 22 روزه حماس و 33 روزه حزب الله برابر رژیم صیهونیستی، تصریح کرد: دنیا خود به چشم دید که چگونه رزمندگان حماس و حزب‌الله با وجود تمام تنگناها آن عزت و افتخار را آفریدند و رژیم صیهونیستی را به خاک ذلت نشاندند.

وی افزود: رزمندگان مقاومت با راکت‌ها و موشک‌های خود تانک‌های میرکاوا را که به عنوان نماد نیروی زمینی ارتش صیهونیست‌ها مطرح است سرنگون کردند و این نشان می‌دهد که ارتش رژیم صیهونیستی در برابر توان پرقدرت نظامی ایران هیچ امیدی ندارد.

شوشتری گفت:‌ البته توان جمهوری اسلامی ایران سخت افزاری نیست بلکه نرم ‌افزاری و مبتنی بر منطق برتر، نشات گرفته از تفکر اسلامی است.

وی یادآور شد: همین تفکر اسلامی است که در میان ملت‌های منطقه مخاطب دارد و عمق نفوذ استراتژیک کشور نیز به همین دلیل است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توان دفاعی جمهوری اسلامی در خدمت صلح و ثبات منطقه است، تاکید کرد: ایران تمام تلاش خود را در موضوعات صلح‌آمیز هسته‌ای و توسعه قدرت نظامی انجام می‌دهد و این نشان‌دهنده هوشمندی حاکمیت است.

موشک دهلاویه که خط تولید آن روز گذشته توسط وزیر دفاع به بهره‌برداری رسید، یکی از پیشرفته ترین موشک‌های ضد زره است که برای انهدام انواع تانک‌های پیشرفته مجهز به زره واکنشگر طراحی شده است. این موشک با بهره‌برداری از هدایت خاص لیزری، سرجنگی و موتور پرواز موشک انداز و قابل حمل توسط نفر به عنوان یک جنگ افزار کارآمد در نبرد ضد تانک شناخته می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet