هدر موبایل
1391/04/18 17:32:17
سرویس سیاسی
پیر موذن:

ایران با لحاظ‌کردن منافع ملت، اهل مذاکره عادلانه است

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با ملحوظ کردن منافع ملک و ملت، و نظام و کیان اهل گفت ‌وگوی عادلانه است، راهنمای عمل دستگاه دیپلماسی ایران را تبعیت از فرمایشات رهبری معظم انقلاب خواند.
ایران با لحاظ‌کردن منافع ملت، اهل مذاکره عادلانه است عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با ملحوظ کردن منافع ملک و ملت، و نظام و کیان اهل گفت ‌وگوی عادلانه است، راهنمای عمل دستگاه دیپلماسی ایران را تبعیت از فرمایشات رهبری معظم انقلاب خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/21470.jpg ایران,با,لحاظ‌کردن,منافع,ملت،,اهل,مذاکره,عادلانه,است Icana

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با تاکید بر مذاکرات عادلانه، گفت: آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی به دنبال برخورد یک طرفه در پرونده هسته ای ایران هستند در حالی که ایران پیگیری مذاکرات را برای پایان دادن به دشمنی‌های وسیع غرب ضد خود و رسیدن به نتایج مثبت و سازنده ادامه می‌دهد.

نماینده مردم اردبیل، نمین،نیر، سرعین در مجلس شورای اسلامی، شرط ادامه مذاکرات را لغو تحریم ها خواند و تصریح کرد: از آنجایی که ایران به دنبال لغو گام به گام تحریم ها است و همواره شفافیت در برنامه‌های صلح آمیز هسته‌ای خود را به غرب اثبات کرده است، در مقابل از گروه 1+5 می‌خواهد تا گام‌های مثبت بلندتری برای اعتمادسازی بردارد.

وی با یادآوری رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، برنامه‌های هسته‌ای ایران را صلح آمیز و علمی توصیف کرد و گفت: تا آنجایی که کاسه صبر ملت ایران لبریز نشود، جمهوری اسلامی به مذاکرات با غرب ادامه می‌دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس، تداوم دشمنی‌های غرب ضد ایران را مربوط به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواند و یادآور شد: معاندان ایران اسلامی به‌ویژه آمریکا همواره سعی کرده‌اند برای تأمین نظر لابی صهیونیسم مذاکرات را به بن بست بکشانند چون خود را ملزم به نظر رژیم صهیونیستی می‌دانند، بر همین اساس به  دشمنی با ایران ادامه می‌دهند./

پایان خبر

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet