هدر موبایل
1391/04/19 10:12:27
سرویس اقتصادی
موسوی نژاد با انتقاد از تأمین نامناسب انرژی صنایع:

صنایع از کمبود انرژی رنج می‌برند

عضو کمیسیون انرژی مجلس وضعیت تأمین انرژی صنایع کشور را اسفناک توصیف و تصریح کرد: قطعی مکرر برق به صنایع کشور آسیب فراوانی وارد کرده است.
صنایع از کمبود انرژی رنج می‌برند عضو کمیسیون انرژی مجلس وضعیت تأمین انرژی صنایع کشور را اسفناک توصیف و تصریح کرد: قطعی مکرر برق به صنایع کشور آسیب فراوانی وارد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4596.jpg صنایع,از,کمبود,انرژی,رنج,می‌برند Icana

سیدمهدی موسوی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تأمین انرژی صنایع با مشکل جدی مواجه شد، گفت: بسیاری از مراکز صنعتی کشور به علت ناتوانی در تأمین انرژی مورد نیازشان رو به تعطیلی هستند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت باید برای تأمین انرژی صنایع که مهم‌ترین حلقه تولید کشور به شمار می‌آید، برنامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه قطع برق صنایع خسارات فراوانی را به دنبال دارد، ادامه داد: به هر میزان که انرژی صنایع تأمین نشود، به همان میزان هم تولید کاهش می‌یابد.

موسوی‌نژاد تأمین انرژی صنایع را در جهت نامگذاری سال حمایت از تولید ملی خواند و گفت: دولت و مجلس مکلف به حمایت از صنایع هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس بررسی قطعی مکرر برق صنایع کشور را یکی از مهم‌ترین دستور کارهای کمیسیون متبوعش برشمرد و تصریح کرد: مجلس و دولت با توجه به اهمیت این موضوع طرح و یا لایحه‌ای را به کمک یکدیگر تدوین می‌کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت هم روز گذشته نسبت به کمبود انرژی صنایع واکنش داشت و گفت: در صورتی که قرار باشد فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها اجرا شود، نرخ انرژی صنعت افرایش نمی‌یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet