هدر اصلی
1391/04/19 10:08:08
سرویس سیاسی
بروجردی بااشاره به برگزاری موفق رزمایش موشکی پیامبر اعظم7:

صهیونیست‌ها با آتش بازی نکنند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، اعتراف روزنامه‌های غربی و هم چنین روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت درباره سطح بالای رزمایش موشکی پیامبر اعظم-۷ را به معنای عقب نشینی صهیونیست‌ها از مواضع تهاجمی خود ضد ایران خواند.
صهیونیست‌ها با آتش بازی نکنند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، اعتراف روزنامه‌های غربی و هم چنین روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت درباره سطح بالای رزمایش موشکی پیامبر اعظم-7 را به معنای عقب نشینی صهیونیست‌ها از مواضع تهاجمی خود ضد ایران خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/2261.jpg صهیونیست‌ها,با,آتش,بازی,نکنند Icana

علاء‌الدین بروجردی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره بازتاب رزمایش موشکی پیامبر اکرم (ص) در رسانه‌های دنیا، گفت: بعد از این رزمایش 3 روزه رژیم صهیونیستی به قدرت دفاعی و رزمی ایران اعتراف کرد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، اعتراف روزنامه‌های غربی و هم چنین روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت درباره سطح بالای این رزمایش را به معنای عقب نشینی صهیونیست‌ها از مواضع تهاجمی خود ضد ایران خواند و افزود: صهیونیست‌ها نباید منطقه حساسی چون خاورمیانه را دچار بحران کنند.

وی، با بیان اینکه سیاست کلی جمهوری اسلامی ایران  برقراری صلح، دوستی و امنیت در منطقه است، گفت: مهمترین پیام رزمایش‌های انجام گرفته نیز، تامین امنیت منطقه و هشدار به قدرت‌هایی است که به صورت میهمانان ناخوانده در منطقه حضور دارند.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم، با تاکید بر اینکه ایران از همه توانمندی خود برای  تامین امنیت منطقه حساس خلیج فارس استفاده خواهد کرد، گفت: دشمنان نیز می‌دانند که قابلیت دفاعی ایران  در تامین این هدف قابل تکذیب نیست.

صهیونیست‌ها با آتش بازی نکنند

بروجردی، ادامه داد:  با توجه به  توانمندی ایران، رژیم صهیونیستی نیز باید متوجه باشد که با آتش بازی نکند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس نهم، تصریح کرد: سیاست ایران تامین امنیت منطقه با همکاری کشورهای منطقه است که با هر بار رزمایش زمینی، هوایی و موشکی به اثبات می‌رسد. 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با بیان اینکه قدرت ایران در برابر تهدیدهای خارجی پس از رزمایش 3 روزه بار دیگر به اثبات رسید، گفت: بخشی از توانمندی رزمی ایران مخصوصا  توان حمل موشک و بمب در این رزمایش به نمایش گذاشته شد و این هشدار را به قدرت‌های بزرگی چون امریکا داد که با آتش در منطقه بازی نکنند.

رسانه‌های غربی و منطقه‌ای با پوشش اخبار رزمایش موشکی پیامبر اعظم-۷ در ایران به گمانه زنی در مورد این اقدام ایران و قدرت دفاعی جمهوری اسلامی در برابر تهدیدهای خارجی پرداختند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet