شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/19 10:48:33
سرویس فرهنگی
استیضاح وزیر ورزش و جوانان از نگاه نمایندگان موافق و مخالف/1

گروسی: استیضاح وزیر ورزش به صلاح کشور نیست

عضو هییت رییسه فراکسیون ورزش، استیضاح وزیر ورزش را دور از انصاف خواند و گفت: در شرایطی که تا شروع مسابقات المپیک لندن زمان زیادی باقی نمانده است، صلاح نیست وزیر ورزش را استیضاح کنیم.
گروسی: استیضاح وزیر ورزش به صلاح کشور نیست عضو هییت رییسه فراکسیون ورزش، استیضاح وزیر ورزش را دور از انصاف خواند و گفت: در شرایطی که تا شروع مسابقات المپیک لندن زمان زیادی باقی نمانده است، صلاح نیست وزیر ورزش را استیضاح کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/21822.jpg گروسی:,,استیضاح,وزیر,ورزش,به,صلاح,کشور,نیست Icana

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ این سوال که با توجه به نزدیک شدن آغاز مسابقات المپیک، چرا برخی فدراسیون‌ها در آستانه تعلیق قرار گرفته‌اند گفت: در جلسه‌ای که با حضور اعضای فراکسیون ورزش و همچنین وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، نگرانی‌های موجود در این عرصه مورد بحث قرار گرفت، در نتیجه دکتر عباسی این وعده را دادند تا هرچه سریع‌‎تر به مشکلات تیم‌های ورزشی رسیدگی کنند و آنها را برطرف سازند.

نماینده مردم ملارد و شهریار ادامه داد: وزیر ورزش در این جلسه اعلام کرد که در رایزنی‌های انجام شده با سازمان‌های بین‌المللی، قرار است موانع موجود بر سر راه تیم‌های ورزشی مرتفع شود تا جایی که هیچ یک از فدراسیون‌های اعزامی  به المپیک تعلیق نشود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن  حضور در مسابقات المپیک لندن را بسیار با اهمیت دانست و افزود: موضوعی که برای نمایندگان اهمیت دارد، حضور در المپیک لندن است، به همین جهت صلاح نیست  با مطرح کردن بحث‌های حاشیه‌ای همچون  استیضاح، افکار عمومی را مورد تشویش و نگرانی قرار دهیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه "اگر وزیر نتواند به تعهدات خود عمل کند، بدون شک وی را استیضاح می‌کنیم" تصریح کرد: مجلس نسبت به این موضوعات حساس است و از آن به راحتی رد نمی شود، ولی با این حال صلاح نیست تا قبل از المپیک بحث استیضاح مطرح شود، باید منتظر ماند ودید وعده‌های داده شده تا چه اندازه عملیاتی می‌شود.

 عضو هییت رییسه فراکسیون ورزش با اشاره به جمع آوری امضای نمایندگان مجلس برای استیضاح وزیر ورزش و جوانان گفت: من با این اقدام مخالف هستم، چراکه اکنون درآستانه المپیک قرار داریم و اگر نتوانیم در این مسابقات به پیروزی‌های شایسته دست یابیم، بدون شک توپ‌ها به زمین مجلس انداخته می‌شود و این نهاد حکومتی به بهانه ایجاد تشویش و نگرانی مورد انتقاد قرار می‌گیرد. بنابراین به صلاح نیست که در این مقطع زمانی بحث استیضاح وزیر مطرح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet