شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/19 09:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالی:

هرگونه تعرض به ایران را به شدیدترین وجه پاسخ می‌دهیم

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: چنانچه کشوری فکری مبنی بر تعرض بر هر بخش از کشور داشته باشد با دستان توانمند نیروهای مسلح با شدید‌ترین وجه پاسخ داده خواهد شد.
هرگونه تعرض به ایران را به شدیدترین وجه پاسخ می‌دهیم عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: چنانچه کشوری فکری مبنی بر تعرض بر هر بخش از کشور داشته باشد با دستان توانمند نیروهای مسلح با شدید‌ترین وجه پاسخ داده خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20722.jpg هرگونه,تعرض,به,ایران,را,به,شدیدترین,وجه,پاسخ,می‌دهیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی درباره اهداف برگزاری رزمایش موشکی پیامبر اعظم (ص) 7 ،به فارس گفت:هدف از برگزاری این رزمایش معرفی و تبیین توان جمهوری اسلامی ایران در عرصه منطقه‌ای جهانی بوده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران هیچ‌گاه قصد تعرض به هیچ کشوری را نداشته و ندارد و تاریخ 33 ساله نظام نشان می‌دهد که همواره در جهت تحکیم صلح عادلانه در منطقه و دنیا تلاش کرده است.

نماینده مردم شاهرود خاطرنشان کرد:چنانچه کشوری فکری مبنی بر تعرض بر هر بخش از این کشور پهناور داشته باشد با دستان توانمند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از سپاه، ارتش، بسیج و همه ملت ایران با شدید‌ترین وجه پاسخ داده خواهد شد و دستان متجاوز بریده می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران از توان بالای نظامی برخوردار است، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران از توان بالای نظامی به ویژه موشکی برخوردار است و موشک‌های خود را با برد و توان مختلف مورد آزمایش قرار داده و امروز با توجه به این ظرفیت از وضعیت بسیار مناسب برای دفاع از کشور برخورداریم.

جلالی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روی قلب‌های آحاد ملت ایران حک شده است، تصریح کرد:اصلی‌ترین پشتوانه نظام مردم هستند که همواره با مشارکت خود و حضور در صحنه نشان داده‌اند که با دل و جان از نظام خود حمایت می‌کنند.
این نماینده مردم در خانه ملت در پایان ضمن تقدیر از مجموعه نیروهای مسلح گفت: امروز قدرت نظامی، رزمی و موشکی جمهوری اسلامی ایران توان قابل توجهی است و این رزمایش اقتدار ایران را بیش از پیش به نمایش گذاشت./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet