شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/19 14:19:20
سرویس اقتصادی
رضایی‌کوچی :

تبلیغ کالاهای خارجی در سطح شهر، قالیباف را راهی مجلس کرد

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از حضور شهردار تهران و وزیر نیرو در کمیسیون متبوعش پس از تعطیلات مجلس خبر داد و گفت: در این نشست مباحثی مانند طرح تفصیلی تهران، راهکارهای حل معضل ترافیک و علت تبلیغ بی‌رویه کالاهای خارجی در سطح شهر مطرح می‌شود.
تبلیغ کالاهای خارجی در سطح شهر، قالیباف را راهی مجلس کرد نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از حضور شهردار تهران و وزیر نیرو در کمیسیون متبوعش پس از تعطیلات مجلس خبر داد و گفت: در این نشست مباحثی مانند طرح تفصیلی تهران، راهکارهای حل معضل ترافیک و علت تبلیغ بی‌رویه کالاهای خارجی در سطح شهر مطرح می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2288.jpg تبلیغ,کالاهای,خارجی,در,سطح,شهر،,قالیباف,را,راهی,مجلس,کرد Icana

محمدرضا رضایی‌کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی همه دستگاه‌های اجرایی کشور باید در مسیر حرکت کنند، بیان کرد: بنابراین از تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌هایی که فعالیت رسانه‌ای و تبلیغاتی دارند، انتظار داریم که در این مسیر گام بردارند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با توضیح اینکه امروز در تهران شاهد انواع و اقسام تبلیغات خارجی در سطح شهر هستیم، این اقدام را مطابق با شعار امسال ندانست و افزود: ما بارها به شهرداری نیز تاکید کردیم که تبلیغات در تمامی شهرهای کشور باید سامان داده شوند و از تبلیغ بی‌رویه کالاهای خارجی جلوگیری کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم، در ادامه از حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و همچنین معاونان شهرداری در کمیسیون عمران  خبر داد و یادآور شد: کمیسیون عمران از شهردار تهران به منظور آشنایی با اعضای این کمیسیون و همچنین بررسی طرح‌هایی مانند طرح تفصیلی و جامع تهران و ارایه گزارشی در همین رابطه دعوت کرده است.

وی تصریح کرد: در این نشست علاوه بر آنکه نشست هم‌اندیشی است موضوعاتی مانند علت تبلیغ بی‌رویه کالاهای خارجی در سطح شهر، راهکارهای حل معضل ترافیکی تهران و راه‌های کمک شهرداری به وزارت راه و شهرسازی درباره کنترل بازار مسکن نیز بررسی خواهد شد.

رضایی‌کوچی با اعلام این خبر که نامجو وزیر نیرو نیز بعد از تعطیلات مجلس در کمیسیون عمران دعوت می‌شود، گفت: در این نشست نیز مباحث مربوط به آبرسانی روستاها و شهرها و همچنین بحث ادغام آب و فاضلاب شهری که بسیاری از نمایندگان با این طرح مخالفت کردند، بررسی می‌شود.

نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس  همچنین با بیان اینکه طرح مالیات از خانه‌های خالی از سکنه به زودی در دستور کار کمیسیون قرار می‌گیرد، افزود: این طرح در مجلس هشتم نیز بررسی شد؛ اما به نتیجه‌ای نرسید اما کمیسیون عمران مجلس نهم این طرح را به عنوان یکی از راهکارهای احتمالی کنترل بازار مسکن بررسی خواهد کرد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet