خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/19 14:48:55
سرویس استان ها
آرامی تاکید کرد:

سایه بی‌مهری بر سر نیروهای متخصص بومی

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی ،حاجی آباد و خمیر در مجلس، گفت: افزایش تولیدات داخلی در گرو استفاده بهینه از نیروی انسانی است زیرا استفاده از نیروی های ماندگار و بومی لازمه جهاد اقتصادی است.
سایه بی‌مهری بر سر نیروهای متخصص بومی نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی ،حاجی آباد و خمیر در مجلس، گفت: افزایش تولیدات داخلی در گرو استفاده بهینه از نیروی انسانی است زیرا استفاده از نیروی های ماندگار و بومی لازمه جهاد اقتصادی است. https://cdn.icana.ir/d/019/22131.jpg سایه,,بی‌مهری,بر,سر,نیروهای,متخصص,بومی Icana

منصور آرامی در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود:مهمترین بخش درارتقای بهره‌وری کشوربه استفاده مناسب ازنیروی انسانی مربوط می‌شود زیرا سه عامل منابع طبیعی، منابع فیزیکی و منابع انسانی  در صورتی می تواند کارآیی داشته باشد که در کنارهم قرار گیرد.

نماینده مردم بنرعباس، قشم، ابوموسی، وحاجی آباد وخمیر درمجلس شورای اسلامی یکی از نیازهای اصلی جامعه را توجه به تولید ملی خواند وگفت: اقتصاد ملی، اشتغال و ارزش پول ملی در گرو حمایت از تولید داخلی است.

وی ادامه داد: حمایت از تولید داخلی وهمین طورارتقای محصولات تولیدی در ایجاد اشتغال و نیز پایین آوردن نرخ بیکاری موثر است که دولت باید به این مسئله بیش از گذشته توجه داشته باشد.

عضوکمیسیون عمران مجلس یادآورشد: توسعه مراکز صنعتی در این حوزه انتخابیه باید با حمایت از نیروهای بومی استان هرمزگان استارت بخورد و این امر موجب می شود بسیاری از نیروهای متخصص در این استان ماندگار شوند.

پایان پیام


اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet