هدر موبایل
1391/04/19 13:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شوهانی:

تزلزل پایگاههای غرب در منطقه نتیجه بیداری اسلامی در عربستان

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزاع قدرت میان ولیعهدهای عربستان و احتمال خیزش اسلامی در این کشور؛ گفت: بیداری اسلامی در عربستان باعث می شود قدرتهای غربی پایگاه دیپلماتیک خود را در منطقه از دست بدهند.
تزلزل پایگاههای غرب در منطقه نتیجه بیداری اسلامی در عربستان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزاع قدرت میان ولیعهدهای عربستان و احتمال خیزش اسلامی در این کشور؛ گفت: بیداری اسلامی در عربستان باعث می شود قدرتهای غربی پایگاه دیپلماتیک خود را در منطقه از دست بدهند. https://cdn.icana.ir/d/019/2009.jpg تزلزل,پایگاههای,غرب,در,منطقه,نتیجه,بیداری,اسلامی,در,عربستان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ احمد شوهانی نماینده مردم ایلام ، شیروان، جرداول، ایوان، مهران در مجلس با اشاره به نزاع قدرت میان ولیعهدهای عربستان و احتمال وقوع بیداری اسلامی در این کشوربه  باشگاه خبرنگاران گفت:سالهاست در عربستان نظام بسته ی پادشاهی حکمفرماست و مردم این کشور حتی از کمترین حقوق دموکراتیک نیز برخوردار نیستند، لذا زمینه برای هرگونه تحولی در عربستان مهیا است.

وی در ادامه تصریح کرد:نظام پادشاهی عربستان در راستای سیاست های خصمانه غرب بوده که در واقع منافع دولتمردان غربی و رژیم صهیونیستی در این کشور پیاده شده است.

شوهانی افزود:اگر بیداری اسلامی به تمام کشورهای منطقه، به ویژه عربستان سرایت کند، تمام پایگاههای نظامی غربی در این کشورها از بین خواهند رفت.
وی با بیان اینکه نزاع قومیتی منافع کشورهای قدرتمند که نیازمند نفت عربستان هستند، را به خطر خواهد انداخت، افزود: نزاع قومی برای کشورهای قدرتمند که وابسته به نفت عربستان هستند، خطرناک خواهد بود چرا که اهداف شوم آنها در  منطقه را با ناکامی مواجه می سازد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet