شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/19 12:59:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری خبرداد:

«گنجینه قرآنی» در مجلس راه اندازی شد

"گنجینه قرآنی" با دعوت از نمایندگان نهمین مجلس شورای اسلامی برای مساعدت در جمع آوری نسخ قرآنی نفیس در مجلس راه اندازی شد.
«گنجینه قرآنی» در مجلس راه اندازی شد "گنجینه قرآنی" با دعوت از نمایندگان نهمین مجلس شورای اسلامی برای مساعدت در جمع آوری نسخ قرآنی نفیس در مجلس راه اندازی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/9053.jpg «گنجینه,قرآنی»,در,مجلس,راه,اندازی,شد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرخگزاری خانه ملت؛ لاله افتخاری،عضو فراکسیون قرآن مجلس با اشاره به راه اندازی" گنجینه قرآنی" در مجلس نهم،به باشگاه خبرنگاران گفت:شکل گیری این "گنجینه قرآنی" دعوت از نمایندگان مجلس برای کمک به جمع آوری نسخ نفیس قرآنی را به دنبال دارد.
وی گفت:هم اکنون و در مرحله نخست شکل گیری این"گنجینه قرآنی" خود من پیش قدم شده و نخستین نسخ قرآنی تشکیل دهنده آن را جمع آوری آوری کرده ام.
این عضو فراکسیون قرآنی مجلس در بخش دیگری از سخنان خود به طرح آغاز عمل به آموزه های قرآنی از مجلس اشاره کرده و اظهار داشت:از آغاز فعالیت مجلس نهم تا به امروز به عنوان یکی از فعالیت های فراکسیون قرآن مجلس به ارائه عملکرد هشت ساله این فراکسیون پرداختیم که با موافقت دیگران مواجه شد.
افتخاری خاطرنشان کرد:از نهادهای مختلف فعال برای این مهم دعوت شده است./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet