هدر موبایل
1391/04/19 15:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس:

تعلیق فدراسیون‌ها٬ریشه در کم‌تجربگی مسئولان دارد

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس٬علت تعلیق‌های پی‌درپی فدراسیون‌های ورزشی را ضعف مدیریت و کم‌تجربگی خواند و گفت:اگر مجموعه وزارت ورزش و جوانان یک ذره مدیریت داشت هم‌اکنون یک انتصاب این مقدار حساسیت به‌وجود نمی‌آورد.
تعلیق فدراسیون‌ها٬ریشه در کم‌تجربگی مسئولان دارد سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس٬علت تعلیق‌های پی‌درپی فدراسیون‌های ورزشی را ضعف مدیریت و کم‌تجربگی خواند و گفت:اگر مجموعه وزارت ورزش و جوانان یک ذره مدیریت داشت هم‌اکنون یک انتصاب این مقدار حساسیت به‌وجود نمی‌آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/21320.jpg تعلیق,فدراسیون‌ها٬ریشه,در,کم‌تجربگی,مسئولان,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سید هادی حسینی در واکنش به خطر تعلیق تعدادی از فدراسیون‌های ورزشی کشور در آستانه مسابقات المپیک٬‌به  مجلس نیوز گفت: متأسفانه به‌علت تعویض احمد دنیامالی رئیس فدراسیون قایقرانی در آستانه المپیک٬ فدراسیون جهانی نسبت به تعلیق این فدراسیون هشدار داده است.
نماینده مردم قائم‌شهر٬ سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی٬ با اشاره به مذاکرات فدراسیون قایقرانی ایران و فدراسیون جهانی برای رفع تعلیق این فدراسیون در آستانه المپیک٬ افزود: خوشبختانه در جلساتی که در چند وقت اخیر میان فراکسیون ورزش مجلس و وزارت ورزش و جوانان برگزار شده است٬ محمد عباسی وزیر ورزش قول رفع شدن این مشکل را به نمایندگان داده است.
وی ادامه داد: چندی پیش فدراسیون جهانی نامه‌ای را به فدراسیون قایقرانی نوشته است و در آن تهدید کرده که اگر ورزش‌کاران از سوی دنیامالی رئیس فدراسیون سابق معرفی نشوند به‌طور حتم ایران در مسابقات المپیک هیچ قایقرانی ندارد.
حسینی با تأکید بر اینکه فدراسیون جهانی قایقرانی٬ انتصاب رئیس جدید این فدراسیون را به رسمیت نمی‌شناسد٬ یاد‌آور شد: به طور حتم با شرایط موجود٬ وزارت ورزش و جوانان باید برگرداندن رئیس فدراسیون قبلی را در دستور کار خود قرار دهد٬ اما این امکان که فدراسیون به المپیک نرود تقریبا منتفی است.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی(رهروان ولایت)٬ علت تعلیق‌های پی‌درپی فدراسیون‌های ورزشی را ضعف مدیریت و کم‌تجربگی خواند و گفت: متأسفانه بروز مشکلات تنها ریشه در نبود مدیریت دارد٬ از این‌رو اگر مجموعه وزارت ورزش و جوانان یک ذره مدیریت داشت هم‌اکنون یک انتصاب این مقدار حساس‌ به‌وجود نمی‌آورد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس٬ با اشاره به خبر‌های منتشر شده مبنی‌بر خطر تعلیق فدراسیون تیر و کمان به‌علت تغییر غیرکارشناسی رئیس فدراسیون و اعضای تیم ملی٬ تصریح کرد: فراکسیون ورزش مجلس موضوع تعلیق این فدراسیون را مورد بررسی قرار می‌دهد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet