هدر موبایل
1391/04/19 12:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طبیب‌زاده:

نمایندگان تهران در هفته اول تعطیلات تابستانی هیچ برنامه‌ای ندارند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نمایندگان تهران در هفته اول تعطیلات تابستانی خود برنامه‌ای ندارند و از دوشنبه ۲۶ تیرماه مجمع نمایندگان تهران جلسه‌ای برگزار می‌کند.
نمایندگان تهران در هفته اول تعطیلات تابستانی هیچ برنامه‌ای ندارند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نمایندگان تهران در هفته اول تعطیلات تابستانی خود برنامه‌ای ندارند و از دوشنبه 26 تیرماه مجمع نمایندگان تهران جلسه‌ای برگزار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20119.jpg نمایندگان,تهران,در,هفته,اول,تعطیلات,تابستانی,هیچ,برنامه‌ای,ندارند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛زهره طبیب‌زاده‌نوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مورد برنامه‌های نمایندگان تهران در تعطیلات تابستانی،به فارس گفت:نمایندگان تهران در این هفته هیچ برنامه‌ای ندارند و من امروز برای طرح سوالی محرمانه از وزیر آموزش و پرورش به وزارت می‌روم.
وی افزود:متاسفانه فراکسیون مجمع نمایندگان تهران هیچ برنامه‌ریزی در مورد بازدید‌ها و پرسش و پاسخ از مسئولان شهری و استانی در این تعطیلات تابستانی ندارد و جلسه‌ای نیز در این باره نگذاشته‌اند و گفتند چون هفته اول نمایندگان به مسافرت می‌روند جلسه‌ای نمی‌گذارند.
طبیب‌زاده تصریح کرد: مقرر شده تا هیئت رئیسه فراکسیون مجمع نمایندگان تهران در مورد موارد کلان تهران مثل مترو، شهرک‌های اطراف تهران، آلودگی و فاضلاب شهر تهران اولویت بندی کنند و برنامه تنظیم شده‌ای‌ از مسئولان برای پرسش و پاسخ تدوین کنند که در جلسه صبح دوشنبه مورخ 26 تیرماه به آن بپردازیم.
نماینده مردم تهران در پاسخ به این پرسش که به تعطیلات رفتن نمایندگان تهرانی با طرح حذف تعطیلات تابستانی که در صحن علنی از سوی برخی نمایندگان پایتخت مطرح شد و به تصویب نرسید تناقض دارد گفت که نمایندگان تهران از آغاز به کار مجلسم نهم تنها دو جلسه برگزار کرده که در جلسه اول نصف نمایندگان و در جلسه دوم نصف دیگر حضور به عمل آوردند.
وی افزود: به دلیل نصف آمدن نمایندگان در جلسه اول مجبور شدیم تمام حرف‌هایی که در جلسه اول مطرح شده بود برای نصف دیگر که در جلسه دوم آمده بودند دوباره مطرح کنیم و همین موضوع سبب شد به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم.
طبیب‌زاده با انتقاد از این رفتار برخی نمایندگان اظهار داشت: که برخی منتخبین تهرانی با نیامدن به جلسات فراکسیون  طوری رفتار می‌کنند که اگر کسی نداند فکر می‌کند رئیس جمهور ترکمن‌صحرا هستند و همیشه در پی کار و زحمت.

حمید رسایی نماینده مردم تهران به عنوان طراح طرح حذف تعطیلات تابستانی نمایندگان در جلسه علنی 11 تیرماه این طرح را با دو فوریت به مجلس ارائه داد که به تصویب وکلای ملت نرسید./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet