شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/04/19 18:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین گروسی:

هر آنچه باعث عقب ماندگی کشور شود؛جریان انحرافی است

باید با مدیریت درست در برابر جریان انحرافی ورود کنیم و تهدیدهای این جریان را از مجلس و کشور دور کنیم ،در مقابله با جریان انحرافی هر کسی باید محدوده خود را پایش کند و شفاف سازی ها می تواند در این مساله تاثیر گذار باشد.
هر آنچه باعث عقب ماندگی کشور شود؛جریان انحرافی است باید با مدیریت درست در برابر جریان انحرافی ورود کنیم و تهدیدهای این جریان را از مجلس و کشور دور کنیم ،در مقابله با جریان انحرافی هر کسی باید محدوده خود را پایش کند و شفاف سازی ها می تواند در این مساله تاثیر گذار باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/4609.jpg هر,آنچه,باعث,عقب,ماندگی,کشور,شود؛جریان,انحرافی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین گروسی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)، گفت: هر آنچه که کشور را از تعالی دور کند،باعث عقب ماندن کشور و اختلافات شود و مسائل مهم را به حاشیه ببرد،جریان انحرافی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد:چیزی که مورد سفارش امام راحل و رهبری و بزرگان نظام  بوده ، این است که به افق هزار و چهار صد و چهار نزدیک شویم و به پیشرفت های اقتصادی و فرهنگی و سیاسی نه تنها در منطقه بلکه در آسیا دست پیدا کنیم ، بنا بر این این باید مد نظر باشد هر آنچه باعث عقب ماندگی کشور از این اهداف اصلی شود یک جریان انحرافی است.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی افزود: این نیست که جریان انحرافی تعریف خاص داشته باشد؛این دهه که دهه پیشرفت و عدالت است و مقام معظم رهبری شعار و رهنمود اقتصادی دادند ، نشان از آن دارد که بحث اقتصادی در کشور زیر بنایی و در اولویت است ، بحث اشتغال جوانان یکی از کارهای زیر بنایی است  و هر آنچه از این پیشرفت ها دورمان کند به نوعی انحراف است.

گروسی در خاتمه گفت: باید با مدیریت درست در برابر جریان انحرافی ورود کنیم و تهدیدهای این جریان را از مجلس و کشور دور کنیم ،در مقابله با جریان انحرافی هر کسی باید محدوده خود را پایش کند  و شفاف سازی ها می تواند در این مساله تاثیر گذار باشد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet