هدر موبایل
1391/04/19 14:01:54
سرویس بین الملل
حسین ابراهیمی عنوان کرد:

مرگ رژیم مستبد آل سعود در آینده‌ای نه چندان دور

یک نماینده مجلس هشتم گفت: رژیم فاسد آل سعود برای بقای خود دست به هرکاری می‌زند و اماکن مقدسه و روحانیون از دایره اقدامات این رژیم برای مقابله با موج بیداری اسلامی به دور نیستند.
مرگ رژیم مستبد آل سعود در آینده‌ای نه چندان دور یک نماینده مجلس هشتم گفت: رژیم فاسد آل سعود برای بقای خود دست به هرکاری می‌زند و اماکن مقدسه و روحانیون از دایره اقدامات این رژیم برای مقابله با موج بیداری اسلامی به دور نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg مرگ,رژیم,مستبد,آل,سعود,در,آینده‌ای,نه,چندان,دور Icana

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، گفت: شرایط بر آل سعود و آل خلیفه تنگ شده است و ظلمی که تاکنون در حق شیعیان و مردم مظلوم خود روا داشته‌اند اکنون دامن خودشان را گرفته است.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس هشتم به پا خواستن مردم عربستان در حمایت از شیخ النمر را در راستای بیداری اسلامی در دیگر کشورهای منطقه و با هدف به خاک کشاندن رژیم فاسد عربستان خواند.

وی اراده مردم آزاده عربستان پیش به سوی خروج از اختناقی که حکومت برای آنها ساخته است را مقدس دانست و گفت: بی‌شک نمی‌توان از حرکت‌های مردمی منطقه به ویژه در عربستان جلوگیری کرد و حکام مستبد بدانند که با سرکوب جنبش‌های اعتراضی به نتیجه مورد نظر خود نخواهند رسید.

نماینده مجلس هشتم شورای اسلامی با تاکید بر فرا رسیدن دوران افول خاندان  آل سعود و مرگ پی در پی افراد این خانواده همزمان با فراگیر شدن اعتراضات گسترده مردمی افزود: مرگ رژیم آل سعود در آینده‌ای نه چندان دور رقم خواهد خود و مردم این منطقه همزمان با دیگر کشورهای عربی جشن آزادی برپا خواهند کرد.

نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس هشتم شورای اسلامی هتک حرمت رژیم آل سعود و حمله نیروهای این رژیم به  یکی از برجسته‌ترین روحانیون این کشور را مصداق بارز این جمله دانست که «الغریق یتشبث به کل حشیش» دانست و گفت: این جمله در قبال حکومت آل سعود نیز صدق می‌کند به گونه‌ای که به هرکاری حتی هتک حرمت روحانیون و اماکن مقدسه نیز برای بقای خود دست می‌زند.

شیخ النمر یکی از بزرگترین مخالفان رژیم آل سعود در شرق عربستان به شمار می‌آید و همواره مردم این مناطق را به تظاهرات علیه این رژیم فرا می‌خواند.

وی از سوی نیروهای رژیم آل سعود پس از آن که از ناحیه پا هدف گلوله قرار گرفته بازداشت شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet