هدر موبایل
1391/04/20 08:09:52
سرویس سیاسی
منافقین رؤیاى رژه مهران تا تهران را به گور بردند

منافقین؛ قصه‌ای که به سر رسید

قصه منافقین یک قصه به سر رسیده است، کسانى که مدعى مبارزه با امپریالیسم جهانى بودند به مزدور آن ها تبدیل شدند و راهروهاى مجالس اروپایى به گدایى و دریوزگى مشغولند و تا عمر دارند هم از آن ها به عنوان مزدور بارخواهند کشید. این سرنوشت شوم سرنوشت عبرت آموزى است. مخصوصاً براى کسانى که هنوز هم آن نگاه احمقانه منافقین را دارند، حمایت امریکا هیچ کس را به هیچ جا نخواهد رساند، وسوسه شدن در برابر حمایت هاى امریکا همان سرنوشت منافقین را براى گروه ها و جریانات درپى خواهد داشت.
منافقین؛ قصه‌ای که به سر رسید قصه منافقین یک قصه به سر رسیده است، کسانى که مدعى مبارزه با امپریالیسم جهانى بودند به مزدور آن ها تبدیل شدند و راهروهاى مجالس اروپایى به گدایى و دریوزگى مشغولند و تا عمر دارند هم از آن ها به عنوان مزدور بارخواهند کشید. این سرنوشت شوم سرنوشت عبرت آموزى است. مخصوصاً براى کسانى که هنوز هم آن نگاه احمقانه منافقین را دارند، حمایت امریکا هیچ کس را به هیچ جا نخواهد رساند، وسوسه شدن در برابر حمایت هاى امریکا همان سرنوشت منافقین را براى گروه ها و جریانات درپى خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/10754.jpg منافقین؛,قصه‌ای,که,به,سر,رسید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، گروهک تروریستی منافقین در ابتدای دهه شصت بعد از ناکامی در اجرای نقشه‌های خود ضد ملت ایران، به اضمحلال کشیده شد اما با کمک آمریکا، در عراق مستقر و اقدامات تروریستی خود علیه ایران را از سر گرفت. بعد از سقوط دیکتاتور بغداد، دولت نوری مالکی مطابق قانون اساسی جدید بر اخراج این گروهک تروریستی از خاک عراق پافشاری کرد که همین مسئله منجر به تخلیه پادگان اشرف و انتقال اعضای گروهک منافقین به اردوگاه لیبرتی شد؛ تروریست‌های منافق از آن پس 6 ماه فرصت داشتند تا پروسه خروج خود را از عراق تکمیل کنند اما بدون آنکه هیچ‌گونه اقدام عملی در این زمینه شود، زمان یادشده رو به پایان است و هیچ کشوری میزبانی گروهک منافقین را قبول نمی‌کند بنابراین کشورهای غربی به تکاپو افتادند تا با برگزاری کمپ‌هایی این‌طور وانمود کنند که اعضای گروهک منافقین، ایرانیانی هستند که از وضع موجود ناراضی‌اند‌ حال آنکه جنایت‌های این گروهک تروریستی هیچ‌گاه از حافظه تاریخی ملت‌های دنیا پاک نمی‌شود. نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدگاه‌های خود را درباره عاقبت و سرنوشت گروهک تروریستی منافقین  بیان کردند. 

 

ملت‌های منطقه ننگ حضور گروهک منافقین را برنمی‌تابند

عوض حیدرپور، عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر اینکه تلاش آمریکا برای استقرار اعضای گروهک تروریستی منافقین در کشورهای منطقه راه به جایی نخواهد برد، گفت: به طور قطع با بیداری شکل گرفته در ملت‌های منطقه، هیچ ملتی ننگ حضور این گروهک را در کشور خود نخواهد پذیرفت.

نماینده مردم شهرضا و سمیرم سفلی در مجلس شورای اسلامی، گروهک منافقین را مجموعه‌ای به معنای واقعی تروریست خواند و افزود: اعضای این گروهک نه تنها بعد از پیروزی انقلاب دست‌شان به خون جوانان ایرانی آلوده شد بلکه قبل از انقلاب هم به دوستان خود رحم نکرده و بعد از جدا شدن اعضایی از این گروهک، دست به ترور آنها  زدند.

وی ادامه داد: به دلیل جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، ملت ایران در دهه ۶۰ این لقب را به آنها اطلاق کردند،‌ زیرا آنها در جنایت‌های وحشیانه خود حتی از کشتن افراد عادی هم اعم از زنان و کودکان نیز دریغ نکردند.

حیدرپور آمریکا را پشتیبان اصلی گروهک تروریستی منافقین خواند و یادآور شد: آمریکایی‌ها نه تنها از روز اول پشتیبان این گروهک بودند بلکه در زمان استقرار این گروهک در عراق، با همکاری صدام نیز راهنما و هدایت‌گر آنها بودند.

این نماینده اصولگرای مجلس با تاکید بر اظهارات اخیر دادگاهی در واشنگتن مبنی بر خروج نام این گروهک از لیست سیاه، گفت: اگر امروز آمریکا که خود حامی اصلی گروهک تروریستی منافقین است نام این گروهک را از لیست سیاه خارج کند به هیچ وجه جای تعجب نخواهد داشت زیرا آمریکا ثابت کرده که مشوق و تامین کننده تروریسم دولتی است.

حیدرپور با دوگانه خواندن سیاست آمریکا در قبال گروهک تروریستی منافقین، تصریح کرد: این نگاه دوگانه ناشی از نفاق موجود در رفتار دولتمردان آمریکا در قبال تمام کشورها و ملت‌های جهان است،‌ بنابراین طبیعی است که مقامات آمریکا در قبال گروهکی که خود حامی اصلی آن هستند رفتارهای منافقانه‌ای داشته باشند. 

 
به نظر می رسد آمریکا در تلاش است تا اعضای این گروهک را در یکی از کشورهای منطقه مستقر کند اما بر اساس شواهد موجود در پیگیری این هدف خود راه به جایی نخواهد برد
 

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس نهم، یکی از جنبه‌های رفتار منافقانه را برخورد دوگانه خواند و تاکید کرد: دولتمردان آمریکا در عین حال که می‌خواهند گروهک تروریستی منافقین را برای پیگیری اقدامات تروریستی خود در اختیار داشته باشند اما از طرفی هم منافع خود را دنبال کرده و با قرار دادن نام آنان در لیست سیاه به گونه‌ای برخورد می‌کنند که در صورت نیاز منفعت آنان از این منظر هم تامین شود.

وی خواست و اراده ملت عراق را از علت‌های فشار آمریکا به سران گروهک تروریستی منافقین برای خروج از این کشور خواند و تاکید کرد: به نظر می رسد آمریکا در تلاش است تا اعضای این گروهک را در یکی از کشورهای منطقه مستقر کند اما بر اساس شواهد موجود در پیگیری این هدف خود راه به جایی نخواهد برد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به بیداری شکل گرفته بین ملت‌های منطقه، به طور قطع هیچ ملتی حاضر به تحمل ننگ حضور این گروهک در کشور خود نخواهد شد.

 

گروهک تروریستی منافقین عروسک خیمه‌شب‌بازی آمریکا

عباسعلی منصوری آرانی، عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با دوگانه خواندن سیاست مقامات آمریکا در قبال اعضای گروهک تروریستی منافقین، گفت: مقامات آمریکا از راه‌های مختلف درتلاشند تا از این گروهک در راستای تامین منافع خود بهره گیرند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، مواضع دولتمردان آمریکا را در قبال گروهک تروریستی منافقین، دوگانه خواند و افزود: اگرچه زمانی مقامات آمریکا برای حمله به عراق، مبارزه با اقدام‌های تروریستی را بهانه می‌کردند اما اکنون طرح خروج گروهک تروریستی منافقین از لیست سیاه در دست بررسی دارند.

وی با بیان اینکه آمریکا با اتخاذ سیاستی دوگانه در قبال تروریسم درصدد استفاده ابزاری از گروهک تروریستی منافقین است، یادآور شد: آنها با چنین رفتاری درتلاشند تا هم به نوعی اعضای این گروهک را به عنوان ابزاری برای تامین سیاست‌ها و منافع خود در اختیار داشته باشند و هم اینکه  به آنها اعلام کنند که تحت‌الحمایه آمریکا بوده و بدون حمایت‌های این کشور امکان موجودیت نخواهند داشت.  

این نماینده مردم در مجلس نهم، با وحشیانه خواندن جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، افزود:‌ اقدامات این گروهک در انجام عملیات‌های تروریستی تا اندازه‌ای فجیع است که حتی آمریکا که خود به عنوان کشوری جنایتکار در سطح دنیا مطرح است حاضر نیست با این گروهک پیوند بخورد.    

منصوری ادامه داد: به طور قطع دولتمردان آمریکا حاضر نخواهند شد با خروج نام این گروهک از لیست سیاه، به نوعی سرنوشت خود را با این گروهک پیوند بزنند.

 

 
اگرچه زمانی مقامات آمریکا برای حمله به عراق، مبارزه با اقدام‌های تروریستی را بهانه می‌کردند اما اکنون طرح خروج گروهک تروریستی منافقین از لیست سیاه در دست بررسی دارند.
 

وی دادن وعده‌هایی از سوی مقامات آمریکا به سران گروهک تروریستی منافقین برای خروج نام آنان از لیست سیاه را نوعی چراغ سبز به مقامات این گروهک خواند و تاکید کرد: واقعیت آن است که مقامات آمریکا هیچ گاه اعضای گروهک تروریستی منافقین را از لیست سیاه خارج نکرده و در کشور آمریکا جای نخواهند داد اما برای اینکه قادر به تامین منافع و مصالح خود از سوی این گروهک باشند چنین وعده‌هایی را مطرح می‌کنند.

منصوری آرانی با یادآوری تلاش مقامات آمریکا برای انتقال اعضای گروهک منافقین از پایگاه اشرف به لیبرتی، تاکید کرد: مقامات آمریکا اگرچه در مواقعی خروج اعضای این گروهک از لیست سیاه را مطرح می‌کنند اما از طرفی سران این گروهک را برای خروج از پایگاه اشرف تحت فشار قرار می‌دهند، این تعارضات نشان‌دهنده آن است که مقامات آمریکا می خواهند با فشار به سران این گروهک به نوعی به آنان نشان دهند که حمایت آمریکا باعث دوام شان شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، از دیگر دلائل فشار آمریکا به سران گروهک تروریستی منافقین را تصمیم دولت عراق در اخراج اعضای این گروهک خواند و تاکید کرد: بعد از اینکه دولت عراق در اقدامی منطقی تصمیم به اخراج اعضای گروهک تروریستی منافقین گرفت آمریکا چاره‌ای جز تمکین از خواست ملت عراق نداشت.

 

نابودی؛ سرنوشت تروریست‌های منافق

حجت‌الله سوری، عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر تلاش آمریکا برای احیا گروهک تروریستی منافقین، گفت: آمریکا با مانورهای تبلغاتی درصدد است تا از این گروهک به عنوان ابزار فشاری علیه ایران استفاده کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینک عمر گروهک تروریستی منافقین به پایان رسیده است، افزود: گروهک تروریستی منافقین در طول ۳ دهه بعد از پیروزی انقلاب در مسیر نیستی و نابودی حرکت کرده به طوری که هم از نظر عمر سیاسی و هم عمر اقدامات تروریستی به پایان عمر خود رسیده است.

وی، با تاکید بر تلاش‌های آمریکا برای احیا گروهک تروریستی منافقین، ادامه داد:‌ اگرچه مقامات آمریکا به خوبی بر ماهیت تروریستی این گروهک آگاهی دارند اما درصدند تا به سر پا نگه داشتن این گروهک از آنان به عنوان ابزار فشار علیه ایران بهره گیرند.

سوری با بیان اینکه آمریکا در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب از ابزارهای متفاوتی برای ضربه به جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده، تاکید کرد: امروز در کنار شکل‌گیری موج بیداری اسلامی و پیشرفت‌های ایران در عرصه هسته‌ای شاهدیم که آمریکا بار دیگر درصدد است با استفاده تبلیغی از این گروه، به نوعی فضای روانی داخل ایران را متشنج کند .

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس نهم، هرگونه اظهارنظر مقامات آمریکا مبنی بر انتقال گروهک تروریستی منافقین از خاک عراق و یا خارج کردن نام آنان از لیست سیاه را دارای مصرف تبلیغاتی برای فشار به ایران خواند و افزود: امروز آمریکا اظهاراتی را مبنی بر انتقال اعضای این گروهک از خاک عراق و یا خارج کردن نام آنان از لیست سیاه مطرح می‌کند اما این مسئله به هیچ وجه دارای اهمیت نیست زیرا از نظر ایران عمر این گروهک به پایان رسیده و قادر به پیاده کردن سیاست‌های آمریکا نیست.

سوری،‌ با تاکید بر خواست ملت عراق برای خروج اعضای این گروهک از خاک این کشور، تصریح کرد: در پی فشار ملت عراق بود که دولت بغداد حکم اخراج اعضای این گروهک را از خاک این کشور صادر کرد.

سوری با تاکید بر اینکه طبق اذعان مقامات آمریکا گروهک منافقین در زمره گروهک‌های تروریستی قرار دارد، تصریح کرد: چنانچه دولت آمریکا اقدام به خروج نام این گروهک از  لیست سیاه کند لکه ننگ دیگری در کارنامه ضد بشری خود ثبت کرده است.

‌عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با یادآوری تلاش اخیر غرب و آمریکا برای استقرار گروهک تروریستی منافقین در آذربایجان، عربستان و سرزمین‌های اشغالی، گفت: این اقدام دولتمردان آمریکا نیز اقدامی تبلیغی بوده زیرا اعضای گروهک تروریستی منافقین هیچ پایگاه و جایگاهی بین ملت آدربایجان و عربستان ندارند.

 

اگر مقامات آمریکا و اروپایی کوچکترین اطمینانی به توان گروهک تروریست برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی داشتند به طور قطع آنها را در واشنگتن و یا یکی از کشورهای اروپایی پذیرش می‌کردند.
 

وی با تاکید بر پایان یافتن عمر گروهک تروریستی منافقین، گفت: اگر مقامات آمریکا و اروپایی کوچکترین اطمینانی به توان گروهک تروریست برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی داشتند به طور قطع آنها را در واشنگتن و یا یکی از کشورهای اروپایی پذیرش می‌کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه خانواده‌های اعضای این گروهک در فضای رأفت جمهوری اسلامی زندگی می‌کنند، گفت: اگرچه خانواده‌های این افراد بارها با حضور در منطقه اردوگاه اشرف خواستار بازگشت اعضای خانواده خود شدند اما متاسفانه سران این گروهک بعد از گذشت ۳۰ سال هنوز از خواب غفلت بیدار نشده و نتوانستند خود را خواست ملت ایران هماهنگ کنند.

 

آمریکا با مهره سوخته منافقین بازی تبلیغاتی می‌کند

ابراهیم آقامحمدی، عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر بروز اختلاف درونی بین سران گروهک تروریستی منافقین، گفت: وجود اختلافات درونی نشان از اضمحلال این گروهک داشته، به طوریکه به زودی شاهد نابودی کامل این گروهک خواهیم بود.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، گروهک تروریستی منافقین را مجری سیاست‌های آمریکا در منطقه خواند و افزود:‌ راهبرد گروهک تروریستی منافقین از ابتدای پیروزی انقلاب اجرای نقشه و سیاست‌های دشمنان جمهوری اسلامی بوده است.

وی،‌ با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین از همان روزهای آغاز جنگ تحمیلی با اقدامات تروریستی به دنبال ضربه به جمهوری اسلامی بود، ‌ادامه داد: این گروهک بعد از آنکه در نقشه‌های خود برای ضربه به ایران موفقیتی حاصل نکرد و به اضمحلال کشیده شد اما با کمک آمریکا در عراق مستقر و اقدامات تروریستی خود علیه ایران را از سر گرفت.

آقامحمدی با تاکید بر جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، یادآور شد: براساس شواهد موجود اقدام‌های تروریستی این گروهک با هدایت آمریکا انجام می‌شد اما بعدها حتی سران گروهک منافقین در مواردی برای خوش خدمتی از اربابان آمریکایی خود پیشی گرفتند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گروهک تروریستی منافقین را بازیچه و مهره آمریکا توصیف کرد و گفت: یک روز آمریکا اعضای این گروهک را در پادگان اشرف سازماندهی کرد، زمانی بر انتقال آنان به اردوگاه لیبرتی پای‌فشرد و اکنون در پاریس نمایش خیمه شب‌بازی برای مطرح کردن دوباره این گروهک به راه می‌اندازد.

آقامحمدی، گروهک تروریستی منافقین را عامل دست آمریکا خواند و افزود: واقعیت آن است تا زمانی که منافع آمریکا در میان باشد، مقامات این کشور برای تامین منافع خود از این گروهک حمایت کرده اما به محض اینکه احساس کنند کارایی لازم را نداشته و می‌توانند جایگزینی برای آن قرار دهد به طور قطع آنان را کنار خواهد گذاشت.

وی دلیل حمایت‌های آمریکا از گروهک تروریستی منافقین را ایجاد مانوری تبلیغاتی برای تحت فشار قرار دادن ایران خواند و تصریح کرد: آمریکا درصدد است با ایجاد فضای تبلیغاتی گروهک تروریستی منافقین را به عنوان مجموعه‌ای قدرتمند معرفی کرده به طوریکه قادرند هر اقدامی را در منطقه علیه ایران پیگیری کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس نهم،‌ با تاکید بر تلاش آمریکا مبنی بر استقرار گروهک تروریستی منافقین در کشوری ثالث، تصریح کرد: در شرایطی که آمریکا هیچ‌گاه حاضر نیست با پذیرش اعضای گروهک تروریستی منافقین در کشور خود ننگ حضور آنان بر خود بپذیرد اما در تلاش است تا کشوری ثالث در منطقه را برای این کار در نظر گیرد، البته از آنجا که کشورهای منطقه به دنبال تامین منافع خود هستند حاضر نیستند با پذیرش آنان منافع خود را به خطر بیندازند.

آقامحمدی با یادآوری اختلاف درونی بین سران این گروهک تروریستی گفت: وجود اختلافات دورنی نشان از اضمحلال این گروهک داشته به طوریکه به زودی شاهد نابودی کامل این گروهک خواهیم بود به طوریکه تلاش‌های آمریکا برای نجات این گروهک هم راه به جایی نخواهد برد.

 

 
بهترین راه برای اعضای گروهک منافقین که دست به جنایت‌ علیه ملت ایران نزده‌اند این است که با بازگشت به میهن از رافت اسلامی رهبر معظم انقلاب و ملت ایران برخوردار شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خطاب به اعضای گروهک تروریستی منافقین، گفت: بهترین راه برای اعضایی که دست به جنایت‌ علیه ملت ایران نزده‌اند این است که با بازگشت به میهن از رافت اسلامی رهبر معظم انقلاب و ملت ایران برخوردار شوند.

 

حامیان غربی تروریستهای منافق؛ جیره‌خواران صهیونیستها

عبدالرضا مصری، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس، حمایت‌های اروپا از گروهک تروریستی منافقین را ناقض ادعای آنان در دفاع از حقوق بشر خواند و گفت: مقامات این کشورها که حقوق بگیران رژیم صهیونیستی هستند با برگزاری کمپ‌ها به دنبال ایجاد فضای تبلیغاتی منفی ضد ایران هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ملاقات، مراودات و قرارهای سران گروهک تروریستی منافقین با مقامات کشورهای اروپایی افزود: حقیقت آن است که مقاماتی از دولت و مجالس کشورهای اروپایی که با اعضای گروهک تروریستی منافقین دیدار می کنند حقوق بگیران رژیم صهیونیستی بوده که با برگزاری کمپ‌ها به دنبال ایجاد فضای تبلیغاتی منفی ضد ایران هستند.

وی ادامه داد: آنها با برگزاری چنین کمپ‌هایی درصدند این‌طور وانمود کنند که اعضای گروهک منافقین، ایرانیانی هستند که از وضع موجود ناراضی‌اند‌ بدون اینکه صحبتی از اقدامات تروریستی آنان به میان آورده شود.

مصری، حمایت آمریکا و غرب از گروه تروریستی منافقین را ناقض ادعای آنان در دفاع از حقوق بشر خواند و یادآور شد: بعد از ورود اعضای این گروهک به فاز نظامی در خرداد سال ۶۰، کشتار و اتاق شکنجه‌های وابسته به این گروهک در حدی بود که می توان گفت سیا و ساواک را پشت سر گذاشتند، ‌در چنین شرایطی و با وجود مستندات واقعی شاهد دفاع آمریکا و غرب از گروهک تروریستی منافقین هستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس نهم،‌ استکبار را حامی اصلی گروهک تروریستی منافقین خواند و ادامه داد: به طور قطع گروهک منافقین که برای اجرای طرح‌های تروریستی  خود دست به هر اقدامی می‌زنند بدون کمک‌ گرفتن از غرب امکان ادامه حیات نخواهد داشت.

مصری با بیان اینکه آمریکا همواره برای تامین منافع خود درصدد جذب گروه‌های معارض در کشورهای مختلف است، یادآور شد: علاوه بر آمریکا که در حمایت از گروهک تروریستی منافقین پیشرو است، برخی کشورهای اروپایی نیز حامی سرسخت گروهک تروریستی منافقین بوده، به طوری‌که شاهدیم این کشورها با برگزاری کمپ‌هایی درصدد مظلوم نمایی این گروهک و جذب کمک برای آنان هستند.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس نهم،‌ با شفاف و مستند خواندن جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، تصریح کرد: اگرچه طرح شکایت در مجامع بین‌المللی به دلیل تاثیرپذیری آنان از استکبار راه به جایی نخواهد برد اما پیگیری آن در مجامع بین‌المللی صرف‌نظر از نتیجه‌ای به دنبال داشته باشد به روشن شدن افکار عمومی دنیا کمک خواهد کرد.

 

 
سفارت‌خانه‌های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف می‌توانند با تشکیل نمایشگاه فیلم و عکس افکار عمومی دنیا را در جریان جنایت‌های گروهک تروریستی قرار دهند.
 

عضو هیئت رئیسه مجلس، با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران باید از هر ابزاری برای احقاق حقوق تضییع شده خود از سوی گروهک تروریستی منافقین بهره گیرد، تصریح کرد: سفارت‌خانه‌های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف می‌توانند با تشکیل نمایشگاه فیلم و عکس افکار عمومی دنیا را در جریان جنایت‌های گروهک تروریستی قرار دهند، ضمن اینکه رایزنان فرهنگی نیز در این زمینه می‌توانند بسیار موثر عمل کنند.

گزارش از زهره ترسایی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet