هدر اصلی
1391/04/19 14:20:00
سرویس اجتماعی
در کمیسیون آموزش و تحقیقات صورت گرفت:

انتخاب هیأت رئیسه کمیته آموزش پزشکی و آموزش عالی

اعضای هیأت رئیسه کمیته آموزش پزشکی و آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه اخیر این کمیته انتخاب شدند.
انتخاب هیأت رئیسه کمیته آموزش پزشکی و آموزش عالی اعضای هیأت رئیسه کمیته آموزش پزشکی و آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه اخیر این کمیته انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/10570.jpg انتخاب,هیأت,رئیسه,کمیته,آموزش,پزشکی,و,آموزش,عالی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اعضای هیأت رئیسه کمیته آموزش پزشکی و آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جلسه اخیر این کمیته انتخاب شدند.

بر همین اساس، رضا صابری رئیس، کارن خان‌لری نایب‌رئیس و قاسم احمدی لاشکی به عنوان اعضای هیأت رئیسه کمیته آموزش پزشکی و آموزش عالی انتخاب شدند و جواد هروی نیز به عنوان عضو در جلسات این کمیته حضور خواهد داشت.

همچنین جبار کوچی نژاد ارم ساداتی، نگهبان سلامی و ابولقاسم خسروی نیز هیأت رئیسه کمیته آموزش و پرورش را تشکیل می‌دهند و در ادامه تشکیل این کمیته‌ها، علی‌رضا منظری توکلی رئیس، محمدمهدی زاهدی نایب رئیس و قاسم جعفری به عنوان دبیر کمیته آموزش‌های مهارتی انتخاب شدند.

اسفندیار اختیاری به عنوان رئیس، علیرضا سلیمی نایب رئیس و علیرضا منادی سپیدان نیز به عنوان اعضای هیأت رئیسه کمیته تحقیقات و فناوری انتخاب شدند.

سید محمود نبویان ، زهره طبیب‌زاده نوری و عباس مقتدایی خوراسگانی نیز اعضای کمیته اسلامی شدن دانشگاه‌ها در این کمیسیون هستند.

کمیته‌های آموزش‌های مهارتی، آموزش عالی و آموزش پزشکی، تحقیقات و فناوری، اسلامی شدن دانشگاه‌ها و آموزش وپرورش پنج کمیته فعال در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم خواهند بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet