هدر موبایل
1391/04/19 14:57:03
سرویس استان ها
قائیدی رحمت تاکید کرد:

آفت سن؛ قاتل اراضی گندم شده است

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس، گفت : آفتی به نام سن به جان اراضی کشاورزی این حوزه انتخابیه افتاده است و این در حالی است که این امر کشاورزان لرستانی را با مشکلات بی شماری روبرو کرده است.
آفت سن؛ قاتل اراضی گندم شده است نماینده مردم درود و ازنا در مجلس، گفت : آفتی به نام سن به جان اراضی کشاورزی این حوزه انتخابیه افتاده است و این در حالی است که این امر کشاورزان لرستانی را با مشکلات بی شماری روبرو کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/22214.jpg آفت,سن؛,قاتل,اراضی,گندم,شده,است Icana

عباس قائیدی رحمت در گفت‌وگو با خبرنگارحوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: این آفت مانند زلزله تمام  کشاورزی را ویران می‌کند وتنها راهکاری که می‌تواند این بحران را برطرف کند این است که سمپاشی منطقه ای در این حوزه انتخابیه انجام شود.

 نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بخش کشاورزی به‌ عنوان یکی از عوامل مهم توسعه اقتصادی به شمارمی‌آید و چرخه اقتصاد با توسعه صنعت کشاورزی به نحو مطلوب تقویت می شود.

وی ادامه داد :حمایت از تولیدات داخلی کشاورزی باید هم به شکل عام یعنی از سوی دولت و سرمایه‌گذاران و هم شکل دیگری یعنی از سوی مردم با مصرف تولیدات داخلی مورد توجه قرار گیرد تا حمایتی تمام عیار را از تولیدات داخلی شاهد باشیم.

 قائید رحمت افزود: برای افزایش کیفیت تولیدات داخلی باید عزم همه جانبه به کار گرفته شود تا این محصولات جایگاه مورد نظر خود را بدست آوردند.

وی ادامه داد: رکن اساسی در بهبود اوضاع اقتصادی کشور،افزایش سطح تولیدات داخلی است که البته از دو جهت، پشتیبانی از تولید کنندگان داخلی و مصرف تولیدات داخلی باید مورد حمایت قرار گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: استان لرستان با توجه به شرایط اقلیمی وآب وهوایی که دارد می تواند در صنعت کشاورزی به پیشرفت‌های بسیارچشمگیری برسد و در صورتی این امر تحقق می یابد که بسترهای این  صنعت در استان به نحو مطلوبی فراهم شود.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet