خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/04/19 15:18:00
سرویس اجتماعی
عمادی خبر داد:

توافق دو وزارتخانه برای افزایش 20 درصدی تعرفه‌های درمانی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی٬ از تصویب افزایش ۲۰ درصدی تعرفه های خدمات درمانی در سال ۹۱ با توافق وزرای تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و بهداشت و درمان خبر داد و گفت: این مصوبه از اول تیرماه سالجاری لازم‌الاجرا است.
توافق دو وزارتخانه برای افزایش 20 درصدی تعرفه‌های درمانی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی٬ از تصویب افزایش 20 درصدی تعرفه های خدمات درمانی در سال 91 با توافق وزرای تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی و بهداشت و درمان خبر داد و گفت: این مصوبه از اول تیرماه سالجاری لازم‌الاجرا است. https://cdn.icana.ir/d/019/22300.jpg توافق,دو,وزارتخانه,برای,افزایش,20,درصدی,تعرفه‌های,درمانی Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ عبدالله عمادی از جزئیات توافق جدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر بهداشت در مورد افزاش تعرفه های درمانی سال 91 خبر داد و گفت: با بررسی پیشنهادات مختلف، توافق نهایی در این زمینه حاصل شد.
 
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی٬ ادامه داد: از اول تیرماه سال جاری اجرای تعرفه های جدید درمانی برای تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی لازم الاجرا خواهد بود.
 
عمادی افزود: با توجه به بررسی پیشنهادات 15 تا 30 درصدی افزایش تعرفه‌های خدمات درمانی در سال جاری و همچنین تأخیر در ابلاغ قانون بودجه سال جاری، این مباحث کمی به طول انجامید.
 
وی ادامه داد: در هر صورت جلسات هماهنگی بین دو وزارتخانه به اتمام رسید و در مورد افزایش 20 درصدی خدمات پزشکی در سال جاری به توافق رسیدیم.
 
این مقام دولتی با اعلام اینکه برای تعیین میزان افزایش تعرفه های درمانی در سال جاری برخی آیتم‌ها مانند تورم، وضعیت حقوق کارگران و کارمندان را مورد بررسی قرار دادیم؛ تأکید کرد: در سال گذشته میزان افزایش تعرفه های خدمات پزشکی به میزان 9 درصد بود.
 
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی٬ افزود: به زودی در قالب جداول جدید، توافق دو وزارتخانه در هیئت دولت نیز به تصویب خواهد رسید و احتمالا در هفته آینده ابلاغ می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet