هدر موبایل
1391/04/20 08:58:00
سرویس بین الملل
موسوی نژاد:

گسترش بیداری اسلامی باعث هراس حاکمان دیکتاتور آل سعود شده است

عضو کمیسیون انرژی مجلس، حرکت های خشونت بار سران سعودی بر ضد انقلابیون، رهبران و مردم شیعه را در راستای عدم مشروعیت مردمی رژیم ریاض خواند.
گسترش بیداری اسلامی باعث هراس حاکمان دیکتاتور آل سعود شده است عضو کمیسیون انرژی مجلس، حرکت های خشونت بار سران سعودی بر ضد انقلابیون، رهبران و مردم شیعه را در راستای عدم مشروعیت مردمی رژیم ریاض خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/13666.jpg گسترش,بیداری,اسلامی,باعث,هراس,حاکمان,دیکتاتور,آل,سعود,شده,است Icana

سیدمهدی موسوی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خانه ملت، با تاکید بر شیعه هراسی آل‌سعود، تداوم سرکوب مردم و رهبران انقلابی در عربستان را پاک کردن صورت مساله معرفی کرد و یادآور شد: انقلاب‌های مردمی منطقه به عربستان سعودی نیز سرایت کرده است و یک انقلاب عظیم مردمی با تاکید بر حاکمیت اسلام در شرف تکوین است که این مساله زنگ خطر را برای رژیم ریاض به صدا درآورده است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عربستان در مسیر جنبش بیداری اسلامی در منطقه قرار دارد و با توجه به این‌که بقای خود را در خطر می بیند، از هر حربه ای برای سرکوب اعتراضات بر‌حق مردمی استفاده می‌کند با استمرار سیاسی خود را تداوم بخشد.

وی با تاکید بر عدم مشروعیت مردمی رژیم آل‌سعود، برخورد‌های خشونت آمیز نیرو‌های امنیتی با مردم و خصوصا شیعیان را سبب ساز تسریع انقلاب مردمی و تشدید کننده شور آزادی خواهانه ملت عربستان دانست.

موسوی نژاد بابیان اینکه گسترش بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان باعث هراس حاکمان دیکتاتور آل سعود شده است گفت: با سقوط حکومت های دیکتاتور منطقه و از بین رفتن توهمات سران سعودی مبنی بر رهبری جهان اسلام سرکردگان عربستان به دنبال سرکوب معترضان داخلی و ایجاد خفقان در بین مخالفان هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، سیر سقوط پادشاهی سعودی را اجتناب ناپذیر خواند و افزود:‌ رژیم ریاض به دلیل دارا بودن ماهیت استبدادی، محکوم به فنا است.

لازم به ذکر است که از زمان آغاز بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه، رژیم‌های ارتجاعی منطقه همچون عربستان سعودی، بحرین، قطر و‌... دستخوش اعتراضات و قیام‌های مردمی شدند و بنیاد دیکتاتوری‌های خود را در معرض خطر دیدند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet