هدر اصلی
1391/04/20 09:45:23
سرویس استان ها
غلامرضا کاتب:

وزیر راه و شهرسازی به سمنان سفر می‌کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی به منظور بررسی مصوبات سفر استانی رییس جمهور و بنا به درخواست مجمع نمایندگان استان سمنان شنبه هفته آینده به این استان سفر می کند.
وزیر راه و شهرسازی به سمنان سفر می‌کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی به منظور بررسی مصوبات سفر استانی رییس جمهور و بنا به درخواست مجمع نمایندگان استان سمنان شنبه هفته آینده به این استان سفر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/20610.jpg وزیر,راه,و,شهرسازی,به,سمنان,سفر,می‌کند Icana

غلامرضا کاتب درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت:در جلسه‌ای که مدیران اجرایی استان به مجمع نمایندگان استان دعوت شدند ، عملکرد دستگاههای اجرایی و مشکلات و معضلات استان بررسی شد.

نماینده مردم گرمسار درمجلس شورای اسلامی درادامه اظهار داشت: دراین جلسه بر همدلی و هماهنگی بیشتر بین دستگاههای اجرایی و مجلس تاکید شد تا درراستای این همدلی مطالبات و خواسته های مردم پاسخ داده شود.

وی افزود: درجلسه 2 هفته پیش کمیسیون عمران از وزیر راه و شهرسازی خواستیم تا برای بررسی مشکلات بخش راه و شهرسازی به استان سفر کند که البته این سفر دردستور کار وزیر هم قرار داشت.

کاتب گفت:دراین سفر از وزیر می خواهیم تا دستور دهد سرعت پروژه هایی که روند کندی دارند را فزایش دهند واعتبارات بیشتری برای سرعت دراجرای پروژه ها اختصاص یابد.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درادامه اظهار داشت: جاده گرمسار قم دردو مرحله طی دو سال گذشته افتتاح شد اما این جاده نواقص فنی دارد و از امنیت پایینی برخوردار است به طوری که طی 15 روز گذشته 12 نفر دراین جاده فوت کردند از این رو درجلسه ای که با وزیر خواهیم داشت این مساله را پی گیری خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet