هدر موبایل
1391/04/20 10:52:56
سرویس سیاسی
شجاعی کیاسری خبرداد:

هفته‌اول مرداد؛ انتخابات هیأت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت

سخنگوی موقت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت از برگزاری انتخابات هیأت‌رئیسه این فراکسیون در هفته نخست مرداد خبرداد و گفت: کاظم جلالی تا این لحظه تنها گزینه مطرح برای ریاست فراکسیون است.
هفته‌اول مرداد؛ انتخابات هیأت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت سخنگوی موقت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت از برگزاری انتخابات هیأت‌رئیسه این فراکسیون در هفته نخست مرداد خبرداد و گفت: کاظم جلالی تا این لحظه تنها گزینه مطرح برای ریاست فراکسیون است. https://cdn.icana.ir/d/019/4560.jpg هفته‌اول,مرداد؛,انتخابات,هیأت‌رئیسه,فراکسیون,اصولگرایان,رهروان‌ولایت Icana

سیدرمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره زمان انتخابات هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: از آنجاکه ترکیب اعضای شورای مرکزی فراکسیون مشخص شد و یکم یا سوم مرداد این انتخابات برگزار می‌شود.  

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، تعداد اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت را بیش از 40 نفر اعلام کرد و افزود: نمایندگان مجلس هفته نخست مرداد از سر کشی به حوزه‌های انتخابیه برمی‌گردند و نشست‌های علنی نهادقانونگذاری از سر گرفته می‌شود بنابراین قرار است یکشنبه یا سه شنبه (یکم یا سوم مردادماه) شورای مرکزی فراکسیون برای انتخاب اعضای هیأت رئیسه تشکیل جلسه دهد.

وی ادامه داد: کاظم جلالی تا این لحظه تنها گزینه مطرح برای ریاست فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس است اما احتمال دارد در روز انتخابات هیأت رئیسه افراد دیگری هم برای تصدی این جایگاه اعلام آمادگی کنند.

سخنگوی موقت فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس یادآور شد: ترکیب اعضای هیأت رئیسه این فراکسیون از یک رئیس، 2 نایب رئیس، یک سخنگو و 3 منشی تشکیل می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet