هدر موبایل
1391/04/20 09:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

پیش بینی کوثری از آرای اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری

نماینده مردم تهران در مجلس به گمانه زنی های مختلف پیرامون چگونگی حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتی اشاره کرد وگفت:اصلاح طلبان بین خودشان هم صحبت ها و اختلافات زیادی هست.
پیش بینی کوثری از آرای اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری نماینده مردم تهران در مجلس به گمانه زنی های مختلف پیرامون چگونگی حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتی اشاره کرد وگفت:اصلاح طلبان بین خودشان هم صحبت ها و اختلافات زیادی هست. https://cdn.icana.ir/d/019/1589.jpg پیش,بینی,کوثری,از,آرای,اصلاح,طلبان,در,انتخابات,ریاست,جمهوری Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مباحث انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به  اعتدال گفت: انتخابات مجلس و تثبیت آن تازه کارش تمام شده و برای ریاست جمهوری آینده ، اصولگرایان در آینده نزدیک حتما نشستی خواهند داشت .
نماینده اصولگرای مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه به گمانه زنی های مختلف پیرامون چگونگی حضور اصلاح طلبان در انتخابات آتی اشاره کرد و افزود: اصلاح طلبان در خود اختلاف دارند و قطعا و یقینا همانند انتخابات ریاست جمهوری دهم و مجلس نهم که مورد توجه مردم قرار نگرفتند ، در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نیز مورد توجه قرار نخواهند گرفت ؛از سویی بین خودشان هم صحبت ها و اختلافات زیادی هست و اگر هم بتوانند با هم کنار بیایند ، آن چنان فرد تاثیر گذاری که مورد حمایت مردم باشد را ندارند.
وی افزود:در بین کاندیداهای مطرح اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری از نظر بنده ، عبدالله نوری اصلا مورد مطرحی نیست و سید محمد خاتمی نیز از سوی شاکله اصلی  اصلاح طلبان مورد حمایت نیست و خیلی از اصلاح طلبان گرایشی بر او ندارند و در نهایت یک نفر دیگر را معرفی خواهند کرد.
کوثری در ادامه  به ناکامی جریان انحرافی در ورود گسترده به مجلس نهم اشاره کرد و گفت: منتسبین به جریان انحراف در مجلس پنج و شش نفر بیشتر نیستند ، که این افراد نیز مجال مطرح کردن جریان انحرافی را ندارند؛ از سویی با اینکه جریان انحرافی این افراد راه یافته در مجلس را از خود می داند ، اما این افراد شخصا نه به جریان انحراف و نه  به تفکر این جریان کاری ندارند.
وی در خاتمه گفت: بحث جریان انحرافی ، بحث دولت نیست و تنها بحث برخی افراد در دولت است و من معتقدم که جریان انحرافی بزرگ نیست که قابل مطرح شدن باشد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet