هدر موبایل
1391/04/20 10:48:05
سرویس استان ها
غلامعلی جعفرزاده خبر داد:

لغو مصوبه عدم اعطای تسهیلات به واحدهای تولید مرغ گوشتی

نماینده مردم رشت در مجلس از لغو مصوبه عدم اعطای تسهیلات به متقاضیان واحد های صنعتی مرغ گوشتی و تخم گذار خبر داد و گفت: به دنبال برگزاری نشست نمایندگان شمال کشور با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی مصوبه مذکور لغو شد.
لغو مصوبه عدم اعطای تسهیلات به واحدهای تولید مرغ گوشتی نماینده مردم رشت در مجلس از لغو مصوبه عدم اعطای تسهیلات به متقاضیان واحد های صنعتی مرغ گوشتی و تخم گذار خبر داد و گفت: به دنبال برگزاری نشست نمایندگان شمال کشور با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی مصوبه مذکور لغو شد. https://cdn.icana.ir/d/019/13102.jpg لغو,مصوبه,عدم,اعطای,تسهیلات,به,واحدهای,تولید,مرغ,گوشتی Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت گفت: پس از نشست نمایندگان شمال کشور با مسئولان وزارت جهاد کشاورزی مصوبه عدم اعطای تسهیلات به متقاضیان واحد های صنعتی مرغ گوشتی و تخم گذار لغو شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: براساس بند سه مصوبه کارگروه توسعه بخش کشاورزی در تاریخ نهم اردیبهشت ماه سال جاری ، هرگونه پرداخت تسهیلات به متقاضیان واحد های مرغ گوشتی و تخم گذار لغو شده بود.

وی تصریح کرد: با اعتراض به این مصوبه نزد وزیر جهاد کشاورزی و نشستهای نمایندگان شمال کشور با مسئولیت وزارتخانه این مصوبه از سوی علیرضا اورنگی معاون وزیر و رئیس کارگروه ملی در تاریخ دهم تیرماه لغو شد.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت : نتیجه تلاش های مسئولان استان گیلان در جذب اعتبارات باید پیش از اتمام سال مالی جاری به ثمر بنشیند و اعتبارات به طور کامل جذب شود.

این نماینده مجلس نهم با تاکید بر اینکه تمامی تلاشهای مسئولان و نمایندگان باید در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در حمایت از کار و سرمایه ایرانی و تولید ملی باشد، عنوان کرد: عملکرد مسئولان و نمایندگان مجلس نباید به گونه‌ای باشد که با تصمیم گیری های غیرکارشناسانه و در پشت میز به تولید کننده آسیب وارد کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد با تلاشهای صورت گرفته و برنامه ریزی مسئولان وزارت جهاد کشاورزی قیمت مرغ  به تعادل برسد و نابسمانی موجود در بازار برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet