خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/04/20 11:21:23
سرویس سیاسی
شوشتری با یادآوری برگزاری رزمایش‌های نظامی ایران:

اعتراف‌‌ها به توان دفاعی و نظامی ایران ادامه دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، برگزاری رزمایش‌های نظامی را در جهت ارتقای سطح بازدارندگی جهانی و منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران خواند.
اعتراف‌‌ها به توان دفاعی و نظامی ایران ادامه دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، برگزاری رزمایش‌های نظامی را در جهت ارتقای سطح بازدارندگی جهانی و منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/22007.jpg اعتراف‌‌ها,به,توان,دفاعی,و,نظامی,ایران,ادامه,دارد Icana

هادی شوشتری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با تشریح دکترین دفاعی ایران در قالب تقویت تقویم نظامی کشور  برگزاری رزمایش‌ها، نمایش دستاور‌ها و دانش نظامی-‌تسلیحاتی را نمایانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران خواند.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی با یادآوری سخن رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هر ملت زنده‌ای باید در فکر دفاع از خویش باشد، تصریح کرد: ایران از آن‌جایی که قدرت منطقه‌ای و دارای ساختار پویا و زنده است، دکترین تدافعی را باید در دستور کار خود قرار دهد.

وی با تاکید بر سیاست‌های غیر تهاجمی جمهوری اسلامی ایران، رویکرد نظامی ایران را مسالمت آمیز خواند و گفت: ایران اسلامی همواره با همسایگان خود و سایر کشورهای جهان که به استقلال و آزادی ایران احترام می‌گذارند، در صلح و سازش به سر می‌برد.

شوشتری یادآور شد: مخاطب رزمایش پیامبر اعظم-7، رژیم صهیونیستی نبود چراکه این رژیم در برابر اقتدار نظامی، نرم افزاری، سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران، محکوم به شکست است.

وی تداوم برگزاری رزمایش‌ها و مانور‌های نظامی ایران را اقدامی اساسی در جهت تقویت توان نظامی جمهوری اسلامی خواند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تاکید بر اینکه ابرقدرت‌هایی مانند آمریکا و غرب، پیام رزمایش ایران را شنیدند، یادآور شد: رزمایش پیامبر اعظم-7 اوج توان بازدارندگی ایران را به جهان نشان داد و قابلیت‌های دفاعی جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.

رزمایش پیامبر اعظم 7 که اقتدار و توانمندی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را به نمایش گذاشت، هفته گذشته به مدت به روز متوالی(11 تا 13 ) برگزار شد و بازتاب گسترده آن در رسانه های غربی بیانگر این است که هرگونه اقدام تجاوزکارانه ضد جمهوری اسلامی ایران مجبور به عقب‌نشینی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet