هدر اصلی
1391/04/20 12:06:44
سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبرداد:

طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مجلس

کاتب با اشاره به انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی دردولت نهم گفت: برای اینکه نظام برنامه ریزی و بودجه ریزی از یک عقلانیت و پشتیبانی کامل برخوردار باشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی را احیا می کنیم.
طرح احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مجلس کاتب با اشاره به انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی دردولت نهم گفت: برای اینکه نظام برنامه ریزی و بودجه ریزی از یک عقلانیت و پشتیبانی کامل برخوردار باشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی را احیا می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/22357.jpg طرح,احیای,سازمان,مدیریت,و,برنامه,ریزی,در,مجلس Icana

غلامرضا کاتب درگفت و گو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، به عنوان پیشنهاددهنده طرح احیا سازمان مدیریت و برنامه ریزی افزود: برای اینکه پس از پایان برنامه پنجم نگوییم 25 درصد از اهداف برنامه محقق شد طرحی را به منظور احیای سازمان مدیریت ارایه خواهم کرد.

نماینده مردم گرمسار درمجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه معاونت نظارت راهبردی درحال حاضر دستوری عمل می کند اظهار داشت: عملکرد برنامه پنجم درسال گذشته نشان می دهد که معاونت نظارت راهبردی نتوانسته درمسیر اهداف برنامه حرکت کند.

وی با تاکید براین که بودجه سال 91 با اهداف برنامه فاصله دارد گفت:برای رسیدن به توسعه و برداشتن گامهای  شفاف و روشن درراستای رسیدن به اهداف  مورد نظر باید برنامه محور باشیم و بین افق چشم انداز 20 ساله وبرنامه های میان مدت و بلند مدت ارتباط تنگا تنگ ایجاد شود.

کاتب با تاکید بر ضرورت احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی اظهار داشت: درحال حاضر هرجا که دولت تشخیص می دهد وبر اساس سیاست های خود ونه براساس  برنامه عمل می کندوبه نوعی در نبود سازمان مدیریت و برنامه ریزی دیدگاههای فردی جایگزین دیدگاههای برنامه ای شده است.

نماینده مردم گرمساردرمجلس درخصوص ادغام موسسات پولی و مالی با بانکها گفت: باید حق و حقوق مشتریان بانکهای متخلف احیا شود و حساب و کتاب آنها تا گرفتن مجوز قانونی به موسسات دیگر منتقل شود.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآورشد: مردم به رضایت سهامداران برای ادغام کارندارند مردم علاقه مند هستند با بانک و موسسه ای که مجوز قانونی فعالیت دارد کارکنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet