هدر موبایل
1391/04/20 13:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی مطرح کرد:

اولویت‌های کاری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دوره جدید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اولویت‌های کاری اعضای این کمیسیون را تشریح کرد.
اولویت‌های کاری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در دوره جدید سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اولویت‌های کاری اعضای این کمیسیون را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/8390.jpg اولویت‌های,کاری,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,مجلس,در,دوره,جدید Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره اولویت‌های کاری کمیسیون متبوعش،به فارس گفت:کمیسیون امنیت ملی به طور مستمر همه مسائل مربوط به تحریم، حوزه خلیج فارس و تنگه هرمز، مذاکرات 1+5 و نشست‌های کارشناسی را بررسی و روزانه پیگیری می‌کند.

وی همچنین گفت که کمیسیون متبوعش موضوع بیداری اسلامی و رویدادهای بحرین و سایر کشورها و انقلاب‌های منطقه، مسائل و تحولات سوریه و توطئه‌های قدرت‌های غربی علیه سوریه را معمولاً به طور روزانه پیگیری می‌کند و این موارد محورهایی است که کمیسیون نسبت به این آنها حساسیت دارد.

نقوی حسینی ادامه داد:کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی توطئه‌های امنیتی که علیه کشورمان انجام می‌شود و نیز موفقیت‌های وزارت اطلاعات در خنثی‌سازی و کشف این توطئه‌ها را به طور مستمر پیگیری می‌کند.
این عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خاتمه متذکر شد: کمیسیون متبوعش موضوعات مربوط به تقویت بنیه دفاعی و حمایت از صنایع دفاعی و موشکی را مورد رسیدگی قرار می‌دهد، اقدامات سپاه در حوزه آماده‌سازی دفاعی کشور در برابر هر توطئه‌ای به طور جدی مورد حمایت کمیسیون است و اعضای کمیسیون همواره این موضوع را بررسی می‌کنند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet