حلول ماه ربیع الاول
1391/04/21 08:24:18
سرویس اقتصادی
فتحی پور اعلام کرد:

بهترین زمان اجرای فاز دوم نیازمند تعامل دولت و مجلس

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی باید قانون را مبنا ی عمل خود قرار دهد، افزود: انتخاب برترین زمان برای اجرای فاز دوم با توجه به گرانی های اخیر جامعه باید با تعامل و تشکیل جلسات دولت و مجلس صورت پذیرد.
بهترین زمان اجرای فاز دوم نیازمند تعامل دولت و مجلس رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی باید قانون را مبنا ی عمل خود قرار دهد، افزود: انتخاب برترین زمان برای اجرای فاز دوم با توجه به گرانی های اخیر جامعه باید با تعامل و تشکیل جلسات دولت و مجلس صورت پذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/19379.jpg بهترین,زمان,اجرای,فاز,دوم,نیازمند,تعامل,دولت,و,مجلس Icana

ارسلان فتحی پوردر گفت و گو با خبرنگار اقتصاد خبرگزاری خانه ملت گفت:دولت در اجرای فاز دوم هدفمندی باید قانون را مبنای عمل خود قرار دهد و انتخاب فاز دوم نیز ابتدا باید با توجه به رویکرد قانونی آن باشد.

نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی در خصوص زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه هابا توجه به گرانی های افزود: با توجه به این که در شرایط حاضر گرانی های موجود در جامعه به صورت معظلی برای مردم درآمده است و مجلس و دولت هر دو در این خصوص احساس مسئولیت می کنند، انتخاب زمان اجرای فاز دوم اهمیت زیادی دارد.

فتحی پور با تاکید بر لزوم انتخاب بهترین زمان برای اجرای فاز دوم تصریح کرد: انتخاب بهترین زمان برای اجرای فاز دوم نیازمند تعامل دولت و مجلس است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس  تاکید کرد: اگر دولت در جایی از قانون هدفمندی یارانه ها انتقادی دارد باید به مجلس لایحه ارائه دهد و در خصوص آن درخوست بازنگری کند در غیر این صورت باید قانون را به درستی و بر اساس آنچه مجلس مصوب کرده است، اجرا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet