هدر موبایل
1391/04/20 12:43:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

لایحه حمایت از کودکان بی سرپرست به زودی ابلاغ می‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کمیسیون اجتماعی ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان بر لایحه ی حمایت از کودکان بی سرپرست را رفع کرده و این لایحه در روزهای آینده به تصویب مجلس خواهد رسید.
لایحه حمایت از کودکان بی سرپرست به زودی ابلاغ می‌شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کمیسیون اجتماعی ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان بر لایحه ی حمایت از کودکان بی سرپرست را رفع کرده و این لایحه در روزهای آینده به تصویب مجلس خواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/20987.jpg لایحه,حمایت,از,کودکان,بی,سرپرست,به,زودی,ابلاغ,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه حمایت از کودکان بی‌سرپرست،به باشگاه خبرنگاران گفت: ایرادات شورای نگهبان نسبت به لایحه حمایت از کودکان بی سرپرست به مجلس ابلاغ و سپس به کمیسیون اجتماعی ارجاع داده شده است تا ایرادات وارد شده از سوی شورای نگهبان، برطرف شود.

وی اظهار داشت: کمیسیون اجتماعی ایرادات وارده را رفع کرده و در روزهای آینده، لایحه حمایت از کودکان بی‌سرپرست به تصویب مجلس خواهد رسید.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: این لایحه هم‌اکنون در مسیر ارجاع از کمیسیون اجتماعی به صحن علنی مجلس بوده اما با توجه به اینکه ازدیاد چندانی در دستور کمیسیون های مجلس نیست به احتمال فراوان این لایحه بزودی تصویب و ابلاغ می شود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet